Megszámolni is sok, de lehetséges. Magyar Imre immár 29 országos bajnoki címmel büszkélkedhet. A zsitvabesenyői futó előhúzta listáját személyi archívumából, és elküldte honlapunknak. Több érdekesség is rejlik a hosszú jegyzékben. A legszembetűnőbb, hogy két ragyogó, aranyhozó éve volt Imrének: 2001 és 2011, az előbbiben 7, az utóbbiban 6 bajnoki címet nyert. Tehát minden tizedik esztendeje a legtermékenyebb. Sokoldalúságával is kitűnik. Igaz, hogy a hosszútávok felé húz a szíve, de az akadályversenyeket sem mellőzte, volt bajnok nyitott és fedett pályán, mezei futásban és országúti versenyen is. S ezek után már furcsa lenne, ha félmaratonon és maratoni távon ne szerzett volna országos elsőséget. Imrének gyakori társa a győzelem, erről az a rengeteg utcai, mezei és egyéb futóversenyen elért diadala is árulkodik, melyeket talán már ő sem tart számon, olyan sok van belőlük. Országos bajnoki címeinek gyűjteménye a Sztorik, történetek, esetek rovatban.