//Krónika 2023
Krónika 20232023-01-12T09:57:34+00:00

2023 december

1. Jégkorong Extraliga, 23. forduló: Liptovský Mikuláš–Zvolen 5:3 (Zvolen: Csányi Károly). 1. Férfi asztalitenisz Joola Extraliga, 5. forduló: Vranov–Vydrany 1:6 (Vydrany: Wiltschka Dávid 2); Hlohovec–Geológ Rožňava 4:6 (Geológ: Péter Ingemar 2,5). 2. Férfi asztalitenisz Joola [...]

2023 november

1. Férfi röplabda Kihívásos Kupa, 1. forduló, visszavágó: VC Stroossen Strassan (luxemburgi)–VK Rieker UJS Komárno 1:3 (Komárno: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 3, Sánta János 2, Forró Balázs 8). Továbbjutott a Rieker UJS 5:4-es játszmaaránnyal. [...]

2023 október

1. Jégkorong Tipsport Extraliga, 6. forduló: Nitra–Zvolen 3:9 (Zvolen: Csányi Károly). 1. Labdarúgó Niké Liga, 9. forduló: Zlaté Moravce–Slovan Bratislava 0:3 (Zlaté Moravce: Tumma Gergely – a 63. perctől; Slovan: Križan Richárd). 1. Férfiteke Interliga, [...]

2023 szeptember

1. Labdarúgó Niké Liga, 5. forduló: Banská Bystrica–Ružomberok 1:1 (Ružomberok: Domonkos Kristóf – a 68. percig). 1. Török fociliga, 4. forduló: Rizespor–Karagümrük 1:0 (Rizespor: Mocsi Attila). 1. Ozorovská 12-ka futóverseny, Malé Ozorovce (36 induló):... 31. [...]

2023 augusztus

2. Férfi-kosárlabda Eb-előselejtező, harmadik szakasz, I csoport, Léva: Szlovákia–Románia 83:58 (Szlovákia: Hlivák Dalibor 0). 3–13. I. Összkerékpáros világbajnokság, Glasgow, teremkerékpár, műkerékpár, női páros: 6. Kulich Eszter, Rákocza Dóra (szlovákiaiak, gútaiak) 83,44. 4. Labdarúgó Niké Liga, [...]

2023 július

1. XXV. Bódva-kupa nemzetközi futó-, kerékpár és görkorcsolyaverseny, Szepsi, kategóriagyőztesek, köztük – futás, 1 km, Drága Wanda (Sálkaházi Sára Egyházi Iskolaközpont); 5 km: Horváth Annamária, Nyíri Kristóf (mindketten Athletic Region Club). 1. XVI. Polgármester Kupa [...]

2023 június

2. Női kosárlabda felkészülési mérkőzés, Riga: Lettország–Szlovákia 74:61 (Szlovákia: Orosz Szabina 2). 3. Női kosárlabda felkészülési mérkőzés, Riga: Lettország–Szlovákia 51:56 (Szlovákia: Orosz Szabina 6). 3. Sparkassen Gala nemzetközi atlétikai viadal, Regensburg, férfi 400 m: 2. [...]

2023 május

1. Labdarúgó Szlovák Kupa, döntő: Nagyszombat: Spartak Trnava–Slovan Bratislava 3:1 – hosszabbítás után (Trnava: Iván Alex – a 116. perctől). 1. 47. Komárom–Komárno nemzetközi utcai futóverseny (691 induló), 10 km: 2. (14–19 éves fiúk: 1.) [...]

2023 április

1. Labdarúgó Fortuna Liga, alsóház, 3. forduló: Michalovce–Ružomberok 2:2 (Ružomberok: Domonkos Kristóf – a – a 64. percig, Kelemen Marko – a 90.+2 perctől), Liptovský Mikuláš–Trenčín 0:2 (Liptovský Mikuláš: Bedecs Imre, Tumma Gergely). 1. Cseh [...]

2023 március

1. Férfi Niké Handball Extraliga, 22. forduló, előrejátszott mérkőzés: Hlohovec–Stupava/Malacky 29:29 (Hlohovec: Papp Gábor 0). 3. Női kézilabda felkészülési mérkőzés, Vágsellye: Szlovákia–Szlovénia 20:31 (Szlovákia: Oláh Bella–Győri Viktória 0, Pénzes Mónika 0, Lancz Barbora 10/6). 3. [...]

2023 február

1. Férfi Niké Handball Extraliga, 18. forduló, előrejátszott mérkőzés: Považská Bystrica–Štart Nové Zámky 35:30 (Štart: Katona Fabien 1, Vadkerti Gábor 2, ifj. Kucsera Miklós 5/1). 3. Labdarúgó OTP Bank Liga, 18. forduló: Puskás Akadémia–Vasas 1:1 [...]

2023 január

4. Jégkorong Tipsport Extraliga, 50. forduló: Banská Bystrica–Zvolen 0:1 (Zvolen: Csányi Károly). 5. Háromkirályok fedett pályás atlétikai viadal, Pozsony, férfiak, 500 m: 1. Dömötör Patrik (Slávia STU Bratislava) 1:03,11 – szlovák fedett pályás csúcs. 6. [...]