2023 november

1. Férfi röplabda Kihívásos Kupa, 1. forduló, visszavágó: VC Stroossen Strassan (luxemburgi)–VK Rieker UJS Komárno 1:3 (Komárno: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 3, Sánta János 2, Forró Balázs 8). Továbbjutott a Rieker UJS 5:4-es játszmaaránnyal.

1. Női röplabda Niké Extraliga, 8. forduló: Žilina–Prešov 3:0 (Prešov: Géczi Eszter 2).

1. Minifutball-világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, nyolcaddöntő: Szlovákia–Montenegró 5:2 (Szlovákia: Bombicz Ádám).

2. Minifutball-világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, negyeddöntő: Szlovákia–Magyarország 0:1 (Szlovákia: Bombicz Ádám). Szlovákia a nyolcadik helyen végzett.

3. Jégkorong Tipsport Extraliga, 16. forduló: Spišská Nová Ves–Zvolen 4:3 – hosszabbítás után (Zvolen: Csányi Károly).

4. Labdarúgó OTP Bank Liga, 12. forduló: Puskás Akadémia–Diósgyőr 0:0 (Puskás Akadémia: Hornyák Zsolt – vezetőedző).

4. Férfiteke Interliga, 7. forduló: Inter Bratislava–Slavoj Praha 3:5 (3509:3543), Inter-pontok, köztük: Tumma Patrik 580, Fiľakovo–Podbrezová 2:6 (3414:3531), füleki pontok, köztük: Gallo Erik 535, Knapp Damián 592, Kluka Róbert 533.

4. Férfiteke-extraliga, 8. forduló: Stará Turá–Zlaté Klasy 7:1 (3522:3453), nagymagyari pontok, köztük: Tóth Richárd 571, Csermák Tamás 558, Lengyel Ottó 557, Poloma Zsolt 613, Keszőcze László 564.

4. Sakk Eco-C Extraliga, 1. forduló: KSC Komárno–Modra 4:4, komáromi pontok: Karácsonyi Gellért, Sárközi Szabolcs 1–1, Jakab Béla, Molnár Ernő, Szegi Tamás, Jóba Árpád 0,5–0,5, Levice–Dunajská Streda 2:6, dunaszerdahelyi pontok, köztük: Takács László 1, Rigó Zsolt, Básti Áron, Csonka Attila István, Mészáros Mihály 0,5–0,5, Čebovce–Slovan Bratislava 4:4, csábi pontok: Hujbert Flórián, Gyerpál Adrián 1–1, Sahidi Samir, Mihok Olivér, Sipos István, Farkas Gábor 0,5–0,5.

4. I. Szlovák Szabadfogású Birkózó Diákliga. 3. forduló, Dunaszerdahely, csapat: 2. (összesítve: 4.) Dunaszerdahelyi Birkózóklub; egyéni, U9, 28 kg: 2. Szőcs Zsófi, 28 kg: 3. Horváth Damián, 60 kg: 1. Soós Noel. U11, 62 kg:1. Vajas Krisztián. U13, 49 kg: 3. Karlík Radovan, 49 kg: 1. Kovács Péter. U15, 44 kg: 1. Hegedűs Attila, 48 kg: 1. Bodó Barnabás, 48 kg: 2. Vajas Viktória, 52 kg: 1. Simon Béla, 62 kg: 1. Both Gergő, 68 kg: 1. Rajkovics Zsombor, 70 kg: 3. Takács Liliána, 75 kg: 2. Viktorin Filip, 100 kg: 1. Engler Ádám (mind Dunaszerdahelyi Birkózóklub).

4. Női kosárlabda Niké Extraliga, 7. forduló: ŠBK Šamorín–Young angels Košice 54:93 (ŠBK: Slama Tilda 5, Takács Tamara 4, Soóky Sofia 3, Fenes Barbara 5, Németh Emma 0, Kovács Rebeka 0, Méhes Karin 0, Suja Tímea – csapatirányító).

4. Női kézilabda MOL Liga, 9. forduló: Hodonín–HC DAC 22:36 (DAC: Pénzes Mónika 1, Juhos Kata 4, Mészáros Réka 2, Demeter Virág Orsolya 0, Bugár Cintia 0, Bízik Réka 0), Slovan Duslo Šaľa–Poruba 29:27 (Duslo: Oláh Bella–Pastorek Edina 5/1).

4. Férfi röplabda Niké Extraliga, 7. forduló: Rieker UJS Komárno–Projekt RD SVF 3:0 (Rieker: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 12, Sánta János 9, Forró Balázs 0).

4. Női röplabda Niké Extraliga, 9. forduló: Prešov–Projekt RD SVF 3:0 (Prešov: Géczi Eszter 3).

4. Damashi Kupa nemzetközi kyokushin karateverseny, Siklós (3 ország indult) – a keszegfalvai Seishin Karateklub érmesei, 1. Bíró Bendegúz (Dunaszerdahely) – EKO szabály szerint, 2. Bíró Bendegúz – full-contact, 3. Vígh Lara (Ekecs).

4. Sport határok nélkül 2023 futballtorna, Érsekkéty, végeredmény: 1. Meteor Kéty, 2. Kéty Magyarország, 3. Felvidéki Kurucok, 4. Nyitra megye képviselői.

5. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, 10. forduló, előrehozott mérkőzés: Spišská Nová Ves–Levice 106:94 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 8).

5. Cseh fociliga, 14. forduló: Karviná–Ostrava 1:3 (Karviná: Iván Alex – a 60. percig).

5. Labdarúgó Niké Liga, 13. forduló: Žilina–Podbrezová 2:1 (Žilina: Bari Krisztián).

5. Jégkorong Tipsport Extraliga, 17. forduló: Zvolen–Nitra 5:7 (Zvolen: Csányi Károly + 1 gól).

5. OTP Bank Liga, 12. forduló: Kisvárda–Zalaegerszeg 0:1 (Zalaegerszeg: Medgyes Sinan – a 46. percig).

5. Sakk Eco-C Extraliga, 2. forduló: KSC Komárno–Osuské 3,5:4,5, komáromi pontok, köztük: Balogh Imre 1, Karácsonyi Gellért, Jankó Zoltán, Szegi Tamás, Terbe Zsuzsanna 0,5–0,5, Čebovce–Dunajská Streda 3:5, csábi pontok: Téglás Balázs 1, Gyerpál Adrián, Mihok Olivér, Farkas Gábor. Urhegyi Márton 0,5–0,5; dunaszerdahelyi pontok, köztük: Rigó Zsolt, Básti Áron 1–1, Csonka Attila István, Mészáros Mihály 0,5–0,5.

6. Török fociliga, 11. forduló: Gaziantep–Rizespor 2:0 (Rizespor: Mocsi Attila).

8. Női kézilabda MOL Liga, 10. forduló, előrejátszott mérkőzés: Slavia Praha– Slovan Duslo Šaľa 29:27 (Duslo: Oláh Bella–Pastorek Edina 2).

8. Férfi kézilabda Niké Handball Extraliga, 10. forduló, előrejátszott mérkőzés: Štart Nové Zámky–Topoľčany 32:30 (Štart: Katona Fabien 0, Vadkerti Gábor 7).

10. Labdarúgó Niké Liga, 14. forduló: AS Trenčín–Žilina 0:0 (Žilina: Bari Krisztián – az 57. percig).

11. Cseh fociliga, 15. forduló: Bohemians–Karviná 1:0 (Karviná: Iván Alex – a 62. percig).

11. Labdarúgó OTP Bank Liga, 13. forduló: Újpest–Puskás Akadémia 1:2 (Puskás Akadémia: Hornyák Zsolt – vezetőedző).

11. Téli úszó Szlovák Kupa, Čierna Voda (Lake Side Residence tó), 1000 m, szabad stílus, álló víz, férfiak Masters B: 1. Pék Dezső (SPF Dunaszerdahely) 17:06,19; 100 m, mellúszás, álló víz, férfiak, Masters B: 1. Gálfy Tibor 1:49,67; 1000 m, szabad stílus, álló víz, férfiak, Masters A: 1. Nyáry Richárd (mindketten TopRun Dunaszerdahely) 15:30,40, 2. Plavec Péter (SPF Dunaszerdahely) 15:31,81.

11. 575-ös Futás Nagymegyer és Csilizradvány között, 21,2 km-es táv: 1. Ritter Lajos (Dunaszerdahely).

11. XXXIII. Olimpiai Reménységek Nemzetközi Tornája szabadfogású birkózásban, Kassa (5 ország indított versenyzőt) – U15, 44 kg: 3. Hegedűs Attila; 52 kg: 3. Simon Béla; 68 kg: 3. Rajkovics Zsombor; 75 kg: 3. Viktorin Filip. U18, 70 kg: 3. Kovács Ferenc Dániel (mind Dunaszedahelyi Birkózóklub).

11. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, 11. forduló: Prievidza–Spišská Nová Ves 79:72 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 4).

11. Női kézilabda Európa-kupa, 3. forduló, első mérkőzés: Duslo Šaľa–ZRK Bjelovar (horvát) 30:27 (Duslo: Oláh Bella–Pastorek Edina 2).

11. Női kézilabda MOL Liga, 10. forduló: HC DAC–Olomouc 39:29 (DAC: Pénzes Mónika 3, Juhos Kata 11, Demeter Virág Orsolya 0, Bugár Cintia 4, Bízik Réka 0).

11. Férfi röplabda Niké Extraliga, 8. forduló: Rieker UJS Komárno–Myjava 3:0 (Rieker: Pati-Nagy Simon 0, Sánta János 3).

11. Női röplabda Niké Extraliga, 10. forduló: Prešov–Slávia EU Bratislava 3:0 (Prešov: Géczi Eszter 5).

11. Férfiteke Interliga, 8. forduló: Trstená Starek–Fiľakovo 6:2 (3711:3562), füleki pontok, köztük: Szabó Sándor 586, Knapp Damián 640, Kluka Róbert 600.

11. Férfiteke-extraliga, 9. forduló: Zlaté Klasy–Žarnovica 5:3 (3579:3510), nagymagyari pontok, köztük: Tóth Richárd 625, Csermák Tamás 586, Lengyel Ottó 605, Poloma Zsolt 573, Keszőcze László 594.

11. E575-ös Futás Izsap és Csilizradvány között (139 induló), győztesek, 5 km (70), férfiak: Holczhei Dávid 15:55, nők: Varga Zita 20:10. 10,5 km (46), férfiak: Švajda Gábor 38:29, nők: Sas Diána 44:33. Félmaraton (21,1 km, 23), férfiak: Ritter Lajos 1:28:00, nők: Both Márta 1:42:00.

12. Török fociliga, 12. forduló: Rizespor–Istanbulspor 1:0 (Rizespor: Mocsi Attila).

12. Cseh fociliga, 15. forduló: Ostrava–Sparta Praha 0:1 (Ostrava: Almási László – a 80. perctől).

14. 19. Férfi röplabda MEVZA közép-európai liga, 1. forduló tornája, Székesfehérvár: Székesfehérvár–Rieker UJS Komárno 3:1 (Rieker: Százvai Ádám 0, Forró Balázs 0).

14. Rumba Liga – Vámbéry ifjabb diák floorballtorna. Dunaszerdahely, A csoport: Kodály Zoltán AI–Ladislav Dúbrava Gimnázium 1:3, Vámbéry Ármin AI (7. évfolyam)–Smetana ligeti AI 2:1, Ladislav Dúbrava Gimnázium–Smetana ligeti AI 7:4, Kodály Zoltán AI–Vámbéry Ármin AI (7. év.) 1:5, Vámbéry Ármin AI (7. évf.)–Ladislav Dúbrava Gimnázium 2:2, Smetana ligeti AI–Kodály Zoltán AI 4:3. B csoport: Vámbéry Ármin AI (6. évf.)–Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony 4:3, Szabó Gyula AI–Vámbéry Ármin AI (lányok) 2:2, Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony–Vámbéry Ármin AI (lányok) 3:1, Vámbéry Ármin AI (6. évf.)–Szabó Gyula AI 8:2, Szabó Gyula AI–Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony 1:4, Vámbéry Ármin AI (lányok)–Vámbéry Ármin AI (6. évf.) 9:1. Elődöntő: Vámbéry Ármin AI (7. évf.)–Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony 4:3, Vámbéry Ármin AI (6. évf.)–Ladislav Dúbrava Gimnázium 1:3. A 7. helyért: Kodály Zoltán AI–Vámbéry Ármin AI (lányok) 2:1. Az 5. helyért: Smetana ligeti AI–Szabó Gyula AI 7:1. A 3. helyért: Vámbéry Ármin AI (6. évf.)–Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony 3:2. Döntő: Vámbéry Ármin AI (7. évf.)–Ladislav Dúbrava Gimnázium 0:2. Végső sorrend: 1. Ladislav Dúbrava Gimnázium, 2. Vámbéry Ármin AI (7. évf.), 3. Vámbéry Ármin AI (6. évf.), 4. Móricz Zsigmond AI, Diósförgepatony, 5. Smetana ligeti AI, 6. Szabó Gyula AI, 7. Kodály Zoltán AI, 8. Vámbéry Ármin AI (lányok).

15. 19. Férfi röplabda MEVZA közép-európai liga, 1. forduló tornája, Székesfehérvár: Eszék–Rieker UJS Komárno 0:3 (Rieker: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 3, Forró Balázs 0, Sánta János 9).

15. Női kézilabda MOL Liga, 11. forduló: Most–HC DAC 30:30 (DAC: Pénzes Mónika 0, Juhos Kata 2, Demeter Virág Orsolya 0, Bugár Cintia 0, Bízik Réka 3), Slovan Duslo Šaľa–Plzeň 28:27 (Duslo: Oláh Bella–Pastorek Edina 1).

16. Labdarúgó Eb-selejtező, J csoport, 9. forduló, Pozsony: Szlovákia–Izland 4:2 (Szlovákia: Bénes László – a 79. perctől). Szlovákia kijutott a 2024-es konitensviadalra.

17. Jégkorong Tipsport Extraliga, 18. forduló: Trenčín–Zvolen 4:3 – hosszabbítás után (Zvolen: Csányi Károly).

17. Férfi röplabda Niké Extraliga, 9. forduló, előrejátszott meccs: Banská Bystrica–Rieker UJS Komárno 0:3 (Rieker: Százvai Ádám 13, Pati-Nagy Simon 0, Sánta János 3, Forró Balázs 2).

17. Férfi asztalitenisz Joola Extraliga, 4. forduló: Vydrany–Čadca 6:2 (Vydrany: Wiltschka Dávid 2); Geológ Rožňava–Vranov 6:1 (Geológ: Péter Ingemar 3).

18. Férfi asztalitenisz Joola Extraliga, 4. forduló: Vydrany–Nižná 5:5 (Vydrany: Wiltschka Dávid 2); Geológ Rožňava–Michalovce 6:1 (Geológ: Péter Ingemar 3).

18. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, 12. forduló: Spišská Nová Ves–BC Komárno 97:91 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 9).

18. Női kosárlabda Niké Extraliga, 8. forduló: ŠBK Šamorín–Piešťany 37:86 (ŠBK: Slama Tilda 5, Takács Tamara 0, Soóky Sofia 2, Fenes Barbara 0, Suja Tímea – csapatirányító).

18. Férfi kézilabda Niké Handball Extraliga, 11. forduló: Záhoráci–Štart Nové Zámky 29:30 (Štart: Vadkerti Gábor 0).

18. Női kézilabda Európa-kupa, 3. forduló, visszavágó: ZRK Bjelovar (horvát)–Duslo Šaľa 30:22 (Duslo: Pastorek Edina 1). A Duslo a hazai 30:27-es győzelme után összesítésben gólaránnyal (52:57) kiesett.

18. Női röplabda Niké Extraliga, 11. forduló: Nové Mesto nad Váhom–Prešov 3:0 (Prešov: Géczi Eszter 0).

18. Férfiteke Interliga, 9. forduló: Inter Bratislava–Jihlava 0:8 (3303:3523), Inter pontok, köztük: Tumma Patrik 532.

18. Férfiteke-extraliga, 10. forduló: Zlaté Klasy–Vrútky 7:1 (3602:3505), nagymagyari pontok, köztük: Tóth Richárd 654, Csermák Tamás 611, Lengyel Ottó 602, Keszőcze László 574, Varga Tibor 589.

18–19. Tőrvívó Cseh Kupa, Prága, lányok, U11: 2. Világhy Kinga Karolina, 3. Domsitz Lara; U13: 3. Világhy Boglárka Blanka (mindhárman (Somorjai Vívóklub).

19. Martinengo Emlékverseny, U23-es Európa-kupa, Pozsony, női tőr (27 induló): 3. Forgách Rebeka Liliána (kadett korú, somorjai).

19. U23-es cselgáncs Európa-bajnokság, Potsdam, férfi 100 kg: 5. Ádám Viktor (szlovákiai).

19. Labdarúgó Eb-selejtező, J csoport, 10. forduló, Zenica: Bosznia-Hercegovina–Szlovákia 1:2 (Szlovákia: Bénes László – a 66. percig – megsérült).

22. Férfi röplabda Kihívásos Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés: VK Rieker UJS Komárno–Orion Doetinchem (holland) 3:1 (Komárno: Százvai Ádám 1, Sánta János 0).

22–26. XPC World Cup erőemelő Világkupa, Siedlce, junior: 1. (abszolút: 3.) Szeifert Ramón (komáromi), 67,5 kg: 1. Tichý Flórián (légi) 582,5 kg (guggolás: 200 kg, fekvenyomás: 152,5 kg – Európa-csúcs, felhúzás: 230 kg).

24. Jégkorong Tipsport Extraliga, 20. forduló: Zvolen–Banská Bystrica 2:3 – hosszabbítás után (Zvolen: Csányi Károly).

24. 49. női kézilabdatorna Cheb város díjáért, Cheb: Szlovákia–Norvégia B 20:34 (Szlovákia: Győri Viktória 1, Bízik Réka 1/1, Lancz Barbora 5/1, Zsákovics Sára 0).

25. Dana Kupa nemzetközi karateverseny, Győr (10 ország, 281 induló), a bősi Oyama dojo érmesei: 1. Petrik Dorka (U12 lányok, 45 kg), Magyarics Kristóf (U8 fiúk, 30 kg), Kiss Hanna (U8 lányok, 25 kg), 2. Jančovič Laura (ifi lányok, 60 kg), Csicsay Róbert (U12 fiúk, 40 kg), Takács Márk (U8 fiúk, 25 kg), 3. Darnay Ármin (serdülő fiúk, +60 kg). A bősi és nyékvárkonyi Active Spirit KC-Free Fighter SE érmesei: 1. Kudri Laura, Kovalcsik Alíz, 2. Kecskés Emma, Kuczman Rebeka, Határ Lilien, Soóky Emma, Szabó Noel, 3. Takács Ádám, Horváth Zara, Nagy Hedvig, Horváth Márton, Kiss Liza, Juhoš Lilien, Tovarys Máté, Tovarys Márk.

25. Nemzetközi birkózótorna, Muraszombat (Szlovénia), fiatalabb diákok, 38 kg: 1. Gudzan Leonard; 43 kg: 1. Molnár Botond (mindketten Bősi Birkózó Sportklub)

25. Labdarúgó Niké Liga, 15. forduló: Žilina–Košice 1:0 (Žilina: Bari Krisztián).

25. Cseh fociliga, 16. forduló: Karviná–Olomouc 0:2 (Karviná: Iván Alex – a 78. perctől).

25. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, 13. forduló: Inter Bratislava–Spišská Nová Ves 84:79 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 5).

25. Női kosárlabda Niké Extraliga, 9. forduló: ŠBK Šamorín–Trenčín 82:39 (ŠBK: Suja Tímea 12, Takács Tamara 2, Soóky Sofia 8, Fenes Barbara 4, Németh Emma 2, Kovács Rebeka 2, Suja Tímea – csapatirányító)

25. 49. női kézilabdatorna Cheb város díjáért, Cheb: Csehország–Szlovákia 27:23 (Szlovákia: Győri Viktória 1, Bízik Réka 2/1, Lancz Barbora 5/1, Zsákovics Sára 2).

25. Férfi kézilabda Niké Handball Extraliga, 12. forduló: Košice–Štart Nové Zámky 34:31 (Štart: Vadkerti Gábor 0).

25. Férfi röplabda Niké Extraliga, 10. forduló: Rieker UJS Komárno–Svidník 3:2 (Rieker: Pati-Nagy Simon 0, Sánta János 13, Százvai Ádám 5).

25. Női röplabda Niké Extraliga, 12. forduló: Prešov–Pezinok 3:1 (Prešov: Géczi Eszter 0).

26. Cseh fociliga, 16. forduló: Slovácko–Ostrava 2:0 (Ostrava: Almási László – a 72. perctől).

26. Jégkorong Tipos Extraliga, 21. forduló: Zvolen–Poprad 1:5 (Zvolen: Csányi Károly).

26. Török fociliga, 13. forduló: Antalyaspor–Rizespor 0:0 (Rizespor: Mocsi Attila).

26. Labdarúgó OTP Bank Liga, 14. forduló: Puskás Akadémia–Ferencváros 1:1 (Puskás Akadémia: Hornyák Zsolt – vezetőedző).

28. Jégkorong Tipsport Extraliga, 22. forduló: Nové Zámky–Zvolen 2:5 (Zvolen: Csányi Károly).

29. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, 14. forduló: Spišská Nová Ves–Svit 87:76 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 0), Levice–BC Komárno 93:72 (BC: Halász Dániel 0, Léránt Lucas 0).

29. Férfi röplabda Kihívásos Kupa, 2. forduló, visszavágó: Orion Doetinchem (holland)–VK Rieker UJS Komárno 0:3 (Komárno: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 3, Sánta János 4, Forró Balázs 3). A hazai 3:1 után a komáromiak továbbjutottak.

29. Férfi kézilabda Niké Handball Extraliga, 13. forduló, előrejátszott mérkőzés: Štart Nové Zámky–Bojnice 34:31 (Štart: Vadkerti Gábor 1).

30. Szlovákiai Magyar Gimnázumok Országos Bajnoksága, röplabda, Ipolyság – lányok tornája: Szondy György Gimnázium, Ipolyság–Kodály Zoltán Gimnázium, Galánta 0:2 (12:20, 18:20), Selye János Gimnázium, Komárom–Marianum Egyházi Iskolaközpont, Komárom 2:0 (20:7, 20:8), Kodály-gimi–Marianum 2:0 (21:19, 20:14), Szondy-gimi–Selye-gimi 0:2 (12:20, 16:20). Selye-gimi–Kodály-gimi 2:0 (20:10, 20:6), Marianum–Szondy-gimi 0:2 (5:20, 8:20). Végeredmény: 1. Selye-gimi, 2. Kodály-gimi, 3. Szondy-gimi, 4. Marianum. A torna legjobb játékosa: Bödök Bernadett (Selye-gimi). A győztes csapat: Bödök Bernadett, Szabó Dalma, Füleki Emma, Bugár Nóra, Nagy Angelika Kincső, Téglás Dorka, Károlyi Zsófi, Kotrusz Emma, Kiss Lili, Zsoldos Ági. Felkészítő tanár: Hengerics Péter. Fiúk tornája: Selye-gimi–Marianum 2:0 (20:4, 20:6), Szondy-gimi–Kodály-gimi 0:2 (16:20, 15:20), Marianum–Kodály-gimi 0:2 (10:20, 4:20), Selye-gimi–Szondy-gimi 2:0 (20:7, 20:4), Szondy-gimi–Marianum 2:0 (22.20, 20:10), Kodály-gimi–Selye-gimi 0:2 (16:20, 12:20). Végeredmény: 1. Selye-gimi, 2. Kodály-gimi, 3. Szondy-gimi, 4. Marinum. A torna legjobb játékosa: Kukucs Attila (Selye-gimi). A győztes csapat: Ott Jakab, Bugár Dávid, Majer Dániel, Vida Krisztián, János Mihály Polák, Kukucs Attila, Hriňa Adrián, Vanya András, Décsi Csanád, Friedmanszki Marcel. Felkészítő tanár: Hengerics Péter.

2023-12-19T23:03:10+00:002023.11.03.|Kategória: Krónika, 2023|