/Krónika

2018 december

1. Férfi-tekeextraliga, 11. forduló: Piešťany–Inter Bratislava 6:2 (3371:3311), Inter, benne: Varga Tibor 576; Rimavská Sobota–Rakovice 2:6 (3251:3318), Rimavská Sobota, benne: Juhász Tibor 514, Király René 535; Fiľakovo–Košice 5:3 (3357:3346), Fiľakovo, benne: Gallo Erik 544, Szabó Sándor 556; Podbrezová–Zlaté Klasy 7:1 (3561:3397), Zlaté Klasy, benne: Keszőcze László 587, Lengyel Ottó 601, Poloma Žolt 550, Zsigmond István 569, [...]

2019-01-15T08:12:25+00:002018.12.09.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 november

3. Férfi-tekeextraliga, 8. forduló: Vrútky–Rimavská Sobota 8:0 (3500:32119), Rimavská Sobota, benne: Juhász Tibor 551, Király René 530; Zlaté Klasy–Spišská Nová Ves 7:1 (3477:3284), Zlaté Klasy, benne: Poloma Žolt 608, Nagy László 588, Lengyel Ottó 574, Zsigmond István 558. 3. Labdarúgó OTP Bank Liga, 13. forduló: Újpest–Haladás 2:0 (Haladás: Mészáros Károly, Priskin Tamás), Puskás Akadémia–Diósgyőri VTK 2:1 [...]

2019-01-10T08:15:51+00:002018.12.03.|Kategória: Egyéb, Krónika, 2018|

2018 október

5. Diákolimpia 2018 (felső tagozatos alapiskolások versenye, országos döntő), Dunaszerdahely – asztalitenisz, fiúk, döntő: Lakatos Marek (Rozsnyó, Fábry Zoltán Alapiskola)–Gál Ádám (Vágsellye, Pázmány Péter Alapiskola) 3:0 (11:5, 11:7, 12:10). Érmesek: 1. Lakatos Marek, 2. Gál Ádám, 3. Danis Adrián (NagyölvedI AI). Lányok – érmesek: 1. Kolárovská Nikoletta, 2. Kovács Evelin (mindketten Szentpéter, Kossányi József Alapiskola), 3. [...]

2019-01-16T08:16:49+00:002018.10.08.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 szeptember

1. Labdarúgó OTP Bank Liga, 7. forduló: Debreceni VSC–Haladás 1:1 (Haladás: Mészáros Károly, Priskin Tamás + 1 gól). 1. Nyugat-szlovákiai területi atlétikai bajnokság, legfiatalabb diákok, lányok – krikettlabda-dobás: 3. Klučka Dominika 31,65 m. Idősebb diákok, lányok – 60 m: 2. Farkas Lea 8,32, 150 m: 1. Farkas Lea 19,74, távol: 2. Farkas Lea 513 cm; fiúk, [...]

2019-01-10T08:06:48+00:002018.09.12.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 augusztus

4. Labdarúgó OTP Bank Liga, 3. forduló: Ferencváros–Haladás 3:1 (Haladás: Mészáros Károly). 4. Labdarúgó Fortuna Liga, 3. forduló: Nitra–DAC 2:3 (Nitra: Križan Richárd), Michalovce–Slovan 1:2 (Slovan: Saláta Kornél). 4. Cseh fociliga, 3. forduló: Liberec–Teplice 2:2 (Liberec: Hornyák Zsolt – vezetőedző). 4–5. Koronglövő Európa-bajnokság, Leobersdorf, férfitrap, csapat: 7. Szlovákia (benne: Varga Erik); mix, csapat: 4. Szlovákia (benne: [...]

2018-11-21T20:49:29+00:002018.08.13.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 július

1. 37. Felszabadulási Futóverseny, Bánov – férfiak, 7,5 km: 2. Švajda Gábor (Adidas runners) 25:38. 1. Férfikosárlabda Eb-előselejtező, Pozsony: Szlovákia–Svájc 88:83 (Szlovákia: Hlivák Dalibor 1). 2–8. Kadett birkózók világbajnoksága, Zágráb – lányok, szabadfogás, 69 kg: 8. Molnár Zsuzsanna (szlovákiai). 5. Tízkilométeres Futás, Kráľová pri Senci – férfiak: 1. Švajda Gábor (pozsonyi, udvardi) 45:32. 6. Hosszú távú [...]

2018-09-12T12:18:13+00:002018.07.11.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 június

1–2. Naturál testépítő és fitnesz világbajnokság az INBA égisze alatt, Brünn – férfiak, 180 cm fölött (és abszolút győztes): 1. Tóth Erik; 60 éven felüliek: 1. Tóth Kálmán (szlovákiaiak). 1–2. Juniorok, U23-asok és ifik nemzetközi kajak-kenuregattája, Pöstyén – 1000 m, U23, fiúk, C1: 2. Banai Tóth István 4:20,63. Juniorok, fiúk, C2: 2. Fekete Dávid, Zilizi Richárd [...]

2018-08-21T10:55:29+00:002018.06.05.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 május

1. Országos sznúkerbajnokság, Pozsony – elődöntő: Köles Balázs–Patrik Sedlák 4:3; döntő: Köles Balázs–Miroslav Šedo 5:0. Köles megvédte bajnoki címét. 1. Öt és fél kilométeres futás, Ivanka pri Dunaji, férfiak: 3. Dömény János (Pozsony) 18:46. 1. Országos erősemberverseny, Komárom: 2. Nagy Norbert (dunaszerdahelyi SK Strongman Club). 1. Kisöbű Puskások Májusi Viadala, Zselíz (36 induló), szeniorok, 60 éves [...]

2018-08-21T10:48:51+00:002018.05.06.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 április

1. Nemzetközi birkózótorna, Tallinn (2 ezer induló), idősebb diákok, 75 kg: 1. Csörgő Áron (Bősi Birkózó- és Sportklub). 2. Jégkorong Tipsport extraliga, Kaufland playoff, elődöntő, harmadik mérkőzés: Banská Bystrica–Nitra 6:3 (Nitra: Csányi Károly). 3. Jégkorong Tipsport extraliga, Kaufland playoff, elődöntő, negyedik mérkőzés: Banská Bystrica–Nitra 5:2 (Nitra: Csányi Károly). 4. Női kosárlabda extraliga, a 3. helyért, első [...]

2018-08-21T10:32:33+00:002018.04.07.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 március

1. Női kosárlabda extraliga, rájátszás, 6. forduló, az 5–8. helyért, előrehozott mérkőzés: Slovan Bratislava–ŠBK Šamorín 51:60 (ŠBK: Lelkes Júlia 9 – vezetőedző: Diósi Albert). 2. Sakk extraliga, zárótorna, Modor, 9. forduló: ŠK Dunajská Streda–Slovan Commander 4,5:3,5, dunaszerdahelyi pontok: Petényi Tamás, Varga Zoltán, Bagi Máté 1–1, Erdős Viktor, Németh Miklós, Bokros Albert 0,5–0,5. 3. Sakk extraliga, zárótorna, [...]

2018-05-23T12:30:11+00:002018.03.06.|Kategória: Krónika, 2018|