/Krónika

2024 május

1. Labdarúgó Szlovák Kupa-döntő, Kassa: Ružomberok–Trnava 1:0 (Ružomberok: Domonkos Kristóf – a 67. perctől). 2. Férfi Niké Szlovák Kosárlabdaliga, elődöntő, második mérkőzés: Spišská Nová Ves–Prievidza 96:65 (Spišská Nová Ves: Hlivák Dalibor 0). 3. Török fociliga, 35. forduló: Besiktas–Rizespor 3:2 (Rizesport: Mocsi Attila – a 87. perctől). 3. Sakk Extraliga, 9. forduló: Podhájska–KSC Komárno 3,5:4,5 (KSC: Jóba [...]

2024-05-26T23:32:50+00:002024.05.01.|Kategória: Krónika, 2024|

2024 április

2. Török fociliga, 31. forduló: Istanbulspor–Rizesport 0:4 (Rizespor: Mocsi Attila – a 81. perctől). 3. Női kosárlabda Niké Extraliga, elődöntő, első mérkőzés: Piešťany–ŠBK Šamorín 113:47 (ŠBK: Slama Tílda 4, Kovács Rebeka 0, Németh Emma Luca 0, Suja Tímea – csapatirányító). 4. Férfi kézilabda Niké Handball Extraliga, negyeddöntő, első mérkőzés: Štart Nové Zámky–Košice 33:29 (Štart: Katona Fabien [...]

2024-05-20T23:20:06+00:002024.04.04.|Kategória: Krónika, 2024|

2024 március

1. Jégkorong Tipos Extraliga, 48. forduló: Banská Bystrica–Zvolen 4:3 (Zvolen: Csányi Károly). 1. Férfi-asztalitenisz Joola Extraliga, a bajnoki címért, negyeddöntő, második mérkőzés: Vydrany–Hlohovec 5:1 (Vydrany: Wiltschka Dávid 1) – a hodosi csapat 2:0-ás összesítéssel elődöntős, Geológ Rožňava–Ružomberok 5:0 (Geológ: Péter Ingemar 1) – a rozsnyói csapat 2:0-ás összesítéssel elődöntős. 2. Labdarúgó Niké Liga, 22. forduló: Michalovce–Zlaté [...]

2024-04-11T23:13:53+00:002024.03.01.|Kategória: Krónika, 2024|

2024 február

2. Jégkorong Tipsport Extraliga, 41. forduló: Michalovce–Zvolen 3:0 (Zvolen: Csányi Károly). 2. 1. Jeges vízi-úszó Európa-bajnokság, Nagyvárad (27 ország, 322 induló), 500 m pillangó, kategóriájában: 2. Plavec Péter (szlovákiai, klub: dunaszerdahelyi Sportfanatic). 2. Férfi-asztalitenisz Joola Extraliga, 8. forduló, az 1–6. helyért: Vydrany–Geológ Rožňava 1:6 (Geológ: Péter Ingemar 2). 3. Férfiteke Interliga, 13. forduló: FTC Fiľakovo–Husovice 4:4 [...]

2024-03-17T23:05:52+00:002024.02.02.|Kategória: Krónika, 2024|

2024 január

1. Három Paka Futása, abszolút győztesek, nők, 5 km: Karácsony Krisztina 24:41; 10 km: Both Mária 48:49. 3. Jégkorong Tipsport Extraliga, 32. forduló: Liptovský Mikuláš–Zvolen 4:3 – rávezetésekkel (Zvolen: Csányi Károly). 4. Nemzetközi férfikézilabda-torna, Granollers: Szlovákia–Szerbia 24:31 (Szlovákia: ifj. Kucsera Miklós 2/2). 5. Jégkorong Tipsport Extraliga, 33. forduló: Zvolen–Banská Bystrica 5:3 (Zvolen: Csányi Károly + 1 [...]

2024-05-02T16:33:55+00:002024.01.03.|Kategória: Krónika, 2024|

2023 december

1. Jégkorong Extraliga, 23. forduló: Liptovský Mikuláš–Zvolen 5:3 (Zvolen: Csányi Károly). 1. Férfi asztalitenisz Joola Extraliga, 5. forduló: Vranov–Vydrany 1:6 (Vydrany: Wiltschka Dávid 2); Hlohovec–Geológ Rožňava 4:6 (Geológ: Péter Ingemar 2,5). 2. Férfi asztalitenisz Joola Extraliga, 5. forduló: Michalovce–Vydrany 0:6 (Vydrany: Wiltschka Dávid 2). 2. Férfiteke Interliga, 10. forduló: Fiľakovo–Rakovice 3:5 (3492:3555, füleki pontok, köztük: Knapp [...]

2024-01-13T22:49:20+00:002023.12.01.|Kategória: Krónika, 2023|

2023 november

1. Férfi röplabda Kihívásos Kupa, 1. forduló, visszavágó: VC Stroossen Strassan (luxemburgi)–VK Rieker UJS Komárno 1:3 (Komárno: Pati-Nagy Simon 0, Százvai Ádám 3, Sánta János 2, Forró Balázs 8). Továbbjutott a Rieker UJS 5:4-es játszmaaránnyal. 1. Női röplabda Niké Extraliga, 8. forduló: Žilina–Prešov 3:0 (Prešov: Géczi Eszter 2). 1. Minifutball-világbajnokság, Egyesült Arab Emírségek, nyolcaddöntő: Szlovákia–Montenegró 5:2 [...]

2023-12-19T23:03:10+00:002023.11.03.|Kategória: Krónika, 2023|

2023 október

1. Jégkorong Tipsport Extraliga, 6. forduló: Nitra–Zvolen 3:9 (Zvolen: Csányi Károly). 1. Labdarúgó Niké Liga, 9. forduló: Zlaté Moravce–Slovan Bratislava 0:3 (Zlaté Moravce: Tumma Gergely – a 63. perctől; Slovan: Križan Richárd). 1. Férfiteke Interliga, 4. forduló: Jihlava–Fiľakovo 7:1 (3581:3351), füleki pontok, köztük: Gallo Erik 572, Knapp Damián 540, Kluka Róbert 572, Kovács Patrik 530. 1. [...]

2023-11-09T23:41:23+00:002023.10.01.|Kategória: Krónika, 2023|

2023 szeptember

1. Labdarúgó Niké Liga, 5. forduló: Banská Bystrica–Ružomberok 1:1 (Ružomberok: Domonkos Kristóf – a 68. percig). 1. Török fociliga, 4. forduló: Rizespor–Karagümrük 1:0 (Rizespor: Mocsi Attila). 1. Ozorovská 12-ka futóverseny, Malé Ozorovce (36 induló):... 31. (E kategória 1.) Papp Zoltán 1:11:46, 32. (D kategória 3.) Vargaestók Géza 1:11:46 (mindketten nagykaposiak). 2. Cseh fociliga, 7. forduló: Ostrava–Mladá [...]

2023-11-08T23:33:08+00:002023.09.02.|Kategória: Krónika, 2023|

2023 augusztus

2. Férfi-kosárlabda Eb-előselejtező, harmadik szakasz, I csoport, Léva: Szlovákia–Románia 83:58 (Szlovákia: Hlivák Dalibor 0). 3–13. I. Összkerékpáros világbajnokság, Glasgow, teremkerékpár, műkerékpár, női páros: 6. Kulich Eszter, Rákocza Dóra (szlovákiaiak, gútaiak) 83,44. 4. Labdarúgó Niké Liga, 2. forduló: Ružomberok–Skalica 2:1 (Ružomberok: Domonkos Kristóf + 1 gól). 4. Labdarúgó OTP Bank Liga, 2. forduló: Puskás Akadémia–Újpest 3:3 (Puskás [...]

2023-09-15T23:14:58+00:002023.08.02.|Kategória: Krónika, 2023|