Radványit hülyének nézték, mikor elvállalta a II. ligás DAC-ot
Jelenleg pihen, öt komáromi esztendő fáradalmait, feszültségeit, végeláthatatlan utazásait próbálja kiheverni. Radványi Miklós (szül. 1968) kétszer volt vezetőedző a DAC futballcsapatánál. Második érkezése a II. ligában érte a sárga-kékeket. Nem mindenki tapsolt neki, mikor elvállalta a dunaszerdahelyi együttest. Aztán egy év múlva, mikor védenceivel újra az élvonalba került, kiderült egy s más a futballkörnyezetéről. A feljutás [...]









