3. Cseh labdarúgóliga, 27. forduló: České Budějovice–Olomouc 2:0 (České Budějovice: Mészáros Károly – a 56. perctől).

5. Német labdarúgó Bundesliga I, 30. forduló: Freiburg–Borussia Mönchengladbach 1:0 (Borussia: Bénes László – a 81. perctől).

7. Labdarúgó OTP Bank Liga, 27. forduló: Zalaegerszeg–Puskás Akadémia 2:0 (Zalaegerszeg: Szépe János; Puskás Akadémia: ifj. Urblík József – a 76. percig, Hornyák Zsolt – vezetőedző).

7. Cseh labdarúgóliga, 28. forduló: Karviná–České Budějovice 0:0 (České Budějovice: Mészáros Károly – a 77. perctől).

10. Labdarúgó OTP Bank Liga, 28. forduló: Diósgyőri VTK–Zalaegerszeg 1:1 (Zalaegerszeg: Szépe János – öngólt vétett), Puskás Akadémia–Kaposvár 2:1 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József – a 61. perctól, Hornyák Zsolt – vezetőedző).

10. Cseh labdarúgóliga, 29. forduló: České Budějovice–Teplice 3:1 (České Budějovice: Mészáros Károly – az 53. percig).

11. Tenisz Extraliga, férfiak, elődöntő: Poprad-Tatry–Slávia STU Bratislava 0:5 (benne: Lukáš Klein–Gombos Norbert 4:6, 7:6, 0:6), Draci Matúškovo–TK LOVE 4 Tennis Bratislava 0:5 (benne: Fekete János–Filip Polášek 5:7, 3:6); nők, elődöntő: Empire Trnava–Slávia SPU Nitra 4:1 (benne: Juhász Vivien–Stanislava Hašlerová 6:2, 6:0).

12. Tenisz Extraliga, férfiak, döntő: TK LOVE 4 Tennis Bratislava–Slávia STU Bratislava 2:5 (benne: Lukáš Lacko–Gombos Norbert 0:6, 0:6); nők, döntő: Empire Trnava–TJ Slovan Bratislava 1:4 (benne: Juhász Vivien–Jana Jablonocká 6:2, 6:1).

12. Férfi-asztalitenisz Extraliga, a 7–12. helyért, 11. forduló: Čadca B–Gasto Galanta 6:4, galántai pontok: Bíró Bálint 2, Wiltschka Dávid 2.

13. Férfi-asztalitenisz Extraliga, a 7–12. helyért, 11. forduló: Čadca–Gasto Galanta 6:3, galántai pontok, köztük: Wiltschka Dávid 2.

13. Német labdarúgó Bundesliga I, 31. forduló: Bayern München–Borussia Mönchengladbach 2:1 (Borussia: Bénes László – a 83. perctől).

13. Labdarúgó OTP Bank Liga, 28. forduló: Debreceni VSC–Puskás Akadémia 2:2 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József, Hornyák Zsolt – vezetőedző), Zalaegerszeg – Paks 3:3 (Zalaegerszeg: Szépe János).

13. Labdarúgó Fortuna liga, rájátszás, az 1–6. helyért, 1. forduló: Slovan Bratislava–Ružomberok 1:0 (Ružomberok: Almási László – a 68. perctől); a 7–12. helyért, 1. forduló: Senica–Sereď 1:1 (Sereď: Iván Alex, Lérant Péter – vezetőedző), Zlaté Moravce–Nitra 2:1 (Zlaté Moravce: Mészáros András – a 72. percig), AS Trenčín–Pohronie 4:0 (AS: Križan Richárd; Pohronie: Radványi Miklós – vezetőedző).

16. Német labdarúgó Bundesliga I, 31. forduló: Borussia Mönchengladbach–Wolfsburg 3:0 (Borussia: Bénes László – a 81. perctől).

16. Labdarúgó OTP Bank Liga, 30. forduló: Kisvárda–Zalaegerszeg 0:1 (Zalaegerszeg: Szépe János).

17. Labdarúgó OTP Bank Liga, 30. forduló: Diósgyőri VTK–Puskás Akadémia 1:2 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József, Hornyák Zsolt – vezetőedző).

18. Női kosárlabda felkészülési mérkőzés, Prága: Csehország U20–Szlovákia 35:77 (Szlovákia: Slama Angelika 16, Orosz Szabina 9, Suja Tímea 9).

19. Labdarúgó OTP Bank Liga, 31. forduló: Zalaegerszeg–Honvéd 2:0 (Zalaegerszeg: Szépe János).

19. Női kosárlabda felkészülési mérkőzés, Prága: Csehország–Szlovákia 73:48 (Szlovákia: Slama Angelika 6, Orosz Szabina 6, Suja Tímea 0).

19. Férfi-asztalitenisz Extraliga, a 7–12. helyért, 12. forduló: Gasto Galanta–Rybník 6:2, galántai pontok, köztük: Bíró Bálint 2, Wiltschka Dávid 2, Csejtey Richárd 2. A galántai csapat továbbra is az élvonalban maradt.

20. Labdarúgó OTP Bank Liga, 31. forduló: Puskás Akadémia–Paks 3:1 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József – a 63. percig, Hornyák Zsolt – vezetőedző).

20. Labdarúgó Fortuna liga, rájátszás, a 7–12. helyért, 2. forduló: Zlaté Moravce–AS Trenčín 2:3 (AS: Križan Richárd).

20. Német labdarúgó Bundesliga I, 33. forduló: Paderborn–Borussia Mönchengladbach 1:3 (Borussia: Bénes László – a 74. perctől).

21. Labdarúgó Fortuna liga, rájátszás, az 1–6. helyért, 2. forduló: Michalovce–Ružomberok 1:1 (Ružomberok: Almási László – a 68. percig + 1 gól); az 7–12. helyért, 2. forduló: Sereď–Pohronie 2:2 (Sereď: Iván Alex, Lérant Péter – vezetőedző; Pohronie: Radványi Miklós – vezetőedző),

21. Cseh fociliga, playoff-elődöntő, első mérkőzés az Európa-ligáért: Mladá Boleslav–České Budějovice 2:1 (České Budějovice: Mészáros Károly – a 71. percig).

22. Tenisz Bratislava Open nemzetközi torna, Pozsony, férfipáros, döntő: Filip Polášek, Igor Zelenay (1.)–Gombos Norbert, Lukáš Klein (mind szlovákiai) 3:6, 7:6 (4), 11:9.

23. Labdarúgó OTP Bank Liga, 32. forduló: Újpest–Zalaegerszeg 2:1 (Zalaegerszeg: Szépe János).

24. Labdarúgó OTP Bank Liga, 32. forduló: Kisvárda–Puskás Akadémia 1:1 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József – a 69. percig, Hornyák Zsolt – vezetőedző).

25. Slovakia ring 6h cycling race 6 órás kerékpárverseny, Diósförgepatony – női páros: 2. Csicsó Dóra és Botka Barbara (dunaszerdahelyi Trinitas Sport Club) 236,8 km – 39,63 km/h átlag.

27. Német labdarúgó Bundesliga I, 34. forduló: Borussia Mönchengladbach–Hertha Berlin 2:1 (Borussia: Bénes László – a 88. perctől). A Mönchengladbach negyedik lett a bajnokságban, indulhat a BL-ben.

27. Labdarúgó Fortuna liga, rájátszás, az 7–12. helyért, 3. forduló: Pohronie–Zlaté Moravce 1:0 (Pohronie: Radványi Miklós – vezetőedző; Zlaté Moravce: Mészáros András – a 62. percig), Sereď–Nitra 1:0 (Sereď: Iván Alex – a 72. percig Lérant Péter – vezetőedző), Senica–Trenčín 1:3 (Trenčín: Križan Richárd).

27. Cseh fociliga, playoff-elődöntő az Európa-ligáért, második mérkőzés: České Budějovice–Mladá Boleslav 0:2 (České Budějovice: Mészáros Károly – a 46. percig). Nem jutott a fináléba a České Budějovice.

27. Labdarúgó OTP Bank Liga, 33. forduló: Zalaegerszeg–Fehérvár 1:1 (Zalaegerszeg: Szépe János), Puskás Akadémia–Honvéd 2:1 (Puskás Akadémia: ifj. Urblík József – a 76. perctől, Hornyák Zsolt – vezetőedző) – a Puskás Akadémia bronzérmes lett a bajnokságban, Újpest–Kaposvár 5:0 (Újpest: Máté Zsolt + 1 gól).

27. I. Polgármesteri Torna helybeli futballegyüttesek részvételével, Érsekkéty – végeredmény: 1. felnőtt A csapat 10, 2. ifik 10, 3. felnőtt B csapat 4, 4. öregfiúk 4, 5. dartscsapat 0. Díjazottak, legjobb kapus: Diószegi Krisztián (öregfiúk), gólkirály: Cseri Mátyás (felnőtt A csapat), a legvidámabb alakulat: dartscsapat, a hatmétersrúgások győztese: Szőcs Roman.

28. Labdarúgó Fortuna liga, rájátszás, az 1–6. helyért, 3. forduló: Ružomberok–Žilina 2:1 (Ružomberok: Almási László + 1 gól).

Nem ismert az időpont. Födémesek Kupája labdarúgótorna, Nagyfödémes, döntő: Veľké Úľany–Pusté Úľany 4:2, nagyfödémesi gólok: Kelecsényi László 2, Winkler Márk, Hanakovič Szilárd.