Las Vegasban is letette a névjegyét azzal, hogy megmutatta a pontozóknak, hogyan néz ki az izomzata. Tóth Kálmán negyedi naturál testépítő hatvanadik születésnapja előtt hat nappal lett harmadszor a Natural Olympia győztese, ezúttal a Masters III-ban, azaz a 60–69 évesek mezőnyében. Legnagyobb ellenfele egy guatemalai apró testépítő volt. „Mikor a verseny után megnéztem egy internetes oldalon, kiről van szó, olvashattam, hogy milyen nagy glóriákat zengtek ellenfelemről azután, hogy második lett. Szinte nemzeti hőst csináltak belőle. Az írás végén megemlítették, hogy a versenyt a natural testépítés legendája, a szlovákiai Tóth Kálmán nyerte. Hát igen, a közép-amerikai országban már legenda vagyok, itthon meg alig vesznek észre” – utalt keserű szájízzel sportága hazai helyzetére a kiváló testépítő. Több róla a Sztorik, történetek, esetek rovatban.

(Tóth Kálmán több mint egy évtizede indul a naturál testépítés versenyein. Eddig több mint száz viadalon rajtolt, s ezek nyolcvan százalékát megnyerte. Soha nem volt rosszabb, mint második. 2015. október utolsó napján az olaszországi Bolognában már hetedszer lett Európa-bajnok. 2015. november 13-án a Las Vegas-i Natural Olympián a Masters III-ban (60–69 évesek) győzött, a Masters II-ben (50–59 évesek) második lett. Legnagyobb sikerei: háromszoros győztes a naturál olimpián, hétszeres Európa- és ötszörös világbajnok az 50–59, illetve a 60–69 évesek korosztályában. Munkás a vágsellyei Duslóban, szabadság alatt szokott versenyezni.)

Tóth Kálmán aranyérmei a világversenyeken

Európa-bajnokságok (7)

2007: La Tour du Pin (Franciaország, UIBBN világszervezet versenye)

2008: Sitges (Spanyolország, UIBBN)

2010: Fos-Sur-Mer (Franciaország, UIBBN)

2008: Bydgoszcz (Lengyelország, WFF)

2012: Karlovy Vary (Csehország, INBA), Martin (Szlovákia, UIBBN)

2013: Párizs (Franciaország, UIBBN)

Natural Olympia (3)

2012: Reno (USA, INBA) – megnyerte az 50 éven felüliek versenyét és az abszolút kategóriát

2015: Las Vegas (USA, INBA) – megnyerte a 60 éven felüliek versenyét, hat nappal hatvanadik születésnapja előtt