Események betöltése

A gútai Gooal Academy kezdőknek rendezett  III. nemzetközi mérkőzéssorozata  két korosztályban

Korosztályok: U9, U11

Helyszín: Nagysziget (focipálya)

Kezdés: 8.30

Indulók - U9 (8 csapat) -- A csoport: Gooal Academy Gúta (kékek), FK Slovan Duslo Vágsellye, VSK Nagymegyer, Sárosd NKSC. B csoport: Gooal Academy Gúta (vörösek), FKM Érsekújvár, Újpesti TE, FK Szabadka

U11 (8) -- A csoport: Gooal Academy Gúta, Sárosd NKSC, VSK Nagymegyer, Union Érsekújvár. B csoport: FKM Érsekújvár, Újpesti TE, FK Szabadka, Taksony SE

Versenykiírás

Rendező: ŠSK X-Shot Lövészklub Gúta + Gooal Academy Fociiskola Gúta
Helyszín: Nagysziget (Veľký Ostrov) - focipálya
Időpont: 2017.06.03 - szombat (cca. 9:00-től 17:00-ig)
Minden csapatnak kötelező a regisztráció 08:15-ig!!!
A rendezvény 08:30-kor ünnepélyes megnyitóval és a csapatok bevonulásával kezdődik.
Nevezési díj: 30.- € kategóriánként
Kategóriák: U11: 2006.01.01 után született fiúk/ 2005.01.01 után született lányok
U9: 2008.01.01 után született játékosok
Egy játékos csak egy kategóriában nevezhető!!!
Nevezhető játékosok száma: kategóriánként max. 15 játékos
A nevezési lapot előre leadni a szervezőknek, ami tartalmazza: NÉV - SZÜLETÉS ÉVE - MEZSZÁM.
Résztvevő csapatok:
U11: Újpesti Torna Egylet (HUN), Sárosd NKSC (HUN), Taksony SE (HUN),
FK Szabadka (SRB), VSK Nagymegyer (SVK), FKM Érsekújvár (SVK),
Union Érsekújvár (SVK), Gooal Academy Gúta (SVK)
U9: Újpesti Torna Egylet (HUN), Sárosd NKSC (HUN), VSK Nagymegyer (SVK),
FK Szabadka (SRB), FKM Érsekújvár (SVK), FK Slovan Duslo Vágsellye (SVK),
Gooal Academy Gúta - kékek (SVK), Gooal Academy Gúta - pirosak (SVK)
Játékrendszer: csoportmérkőzések + helyosztó mérkőzések
Játékidő: U11: csoportmérkőzések – 1 x 20 perc; helyosztó mérkőzések – 1 x 25 perc
U9: 5 x 2 méter
Felszerelés: futballcipő, sportmez számmal, rövidnadrág, sportzokni, sípcsontvédő
6. büntető rúgások (3-3)
A helyosztó mérkőzéseken döntetlen esetén dönt: büntető rúgások (3-3)
Szabályok: a torna lebonyolítása a labdarúgás alapvető szabályai, illetve a következő szabályok szerint történik:
• mindkét kategóriában 4-es méretű labdával játszanak a csapatok.
• mindkét kategóriában a kapu előtt narancssárga kúpokkal ki lesz jelölve a büntetőterület (az U9-es kategóriában 8 méterre a kaputól – a pálya egész szélességében, az U11-es kategóriában 10 méterre a kaputól).
• a büntetőrúgást az U9-es és az U11-es kategóriában is 8 méterről kell elvégezni.
• a kapus a labdát játékba hozhatja kidobással, vagy kirúgással is (akár egyből át is dobhatja, vagy rúghatja a felezővonalon). Ha a kapus leteszi a labdát a földre, akkor a labda már játékban van - az ellenfélnek ilyenkor már lehetősége támadni a kapust és gólt szerezni.
• ha a labda a játéktérről az oldalvonal mögé kerül, akkor bedobással folytatódik a játék.
• a kapusról is van szögletrúgás.
• a szabadrúgások, illetve a szögletrúgások elvégzésekor az ellenfél játékosainak legalább 5 méterre kell helyezkedniük a labdától.
• a hazagurított labdáknál a kapus nem foghatja meg kézbe a labdát. Ha mégis így tesz, akkor közvetett szabadrúgással folytatódik a játék.
• a lesszabály egyik kategóriánál sincs érvényben.
• nagyon durva szabálytalanságok esetén a játékos 2 perces büntetést kap. A 2 perc letelte után már csak egy másik játékos léphet a kiállított játékos helyére a pályára.

Elérhetőség: Mgr. Németh Peter
mobil: +421 911 257 399 e-mail: nemeth.peter.spg@gmail.com