2026 új színt hozott bajnokaink világába. Borbély Balázs első edzőként tűnt fel 2013 óta létező Bajnokaink rovatunkban, belekerülve számos kiváló egyéni sportoló vagy csapatjátékos társaságába. Az ETO FC Győr labdarúgócsapata hatalmas meglepetésre megnyerte a magyar élvonalbeli bajnokság, a Fizz Liga 2025/2026-os évadját, s ennek a sikernek a fegyverkovácsa éppen a dunaszerdahelyi-amadékarcsai sportember volt, akit feltűnó bravúrja azóta már a rivális Ferencváros vezetőedzői poszjára repített. ITT megnézheti milyen sportolók társaságába került Borbély Balázs. Jócskán van kire visszapillantani...