2013 május

1. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, playoff-elődöntő (7 pontig játszanak) Slávia UK Bratislava–ŠKP Košice 12:8 (Slávia UK: Gyurcsi Géza 3), az állás: 2:4.

3. Férfi kézilabda extraliga, 32. forduló: Košice–Štart Nové Zámky 29:28 (Štart: Pogány Dávid 1, Szapu Viktor 5, Ivanov Sándor 1).

3. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, playoff-elődöntő (7 pontig játszanak) ŠKP Košice–Slávia UK Bratislava 6:4 (Slávia UK: Gyurcsi Géza 2), az állás: 6:2. Az 5–8. helyért: Topoľčany–KVP Komárno 7:8 (KVP: Makai Miklós 3), az állás: 4:4.

4. 30. tolmácsi 25 kilométeres futás – férfiak, 39 éves korig: 1. Magyar Imre (Loko Trans Slovakia Šurany) 1:28:14.

4. Diákok országos egyéni cselgáncsbajnoksága, Turócszentmárton – 30 kg: 2. Tóth Miklós Levente; 34 kg: 3. Keszeli Róbert (mindketten gútaiak).

4. Labdarúgó Corgoň Liga, 29. forduló: Senica–Myjava 0:3 (Myjava: Harsányi Zoltán).

4. Női kézilabda playoff-döntő a szlovák bajnoki címért, harmadik mérkőzés: Šaľa–Michalovce 17:24 (Šaľa: Bízik Réka 4).

4. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, playoff-elődöntő (7 pontig játszanak) ŠKP Košice–Slávia UK Bratislava 10:8 (SKP: Veszelits Péter 2; Slávia UK: Gyurcsi Géza 3), végeredmény: 8:2. Az 5–8. helyért: Topoľčany–KVP Komárno 13:5 (KVP: Makai Miklós 1, Kulcsár-Szabó Péter 1, Czibulka Dávid 1), az állás: 6:4.

4–5. Juniorok országos tekebajnoksága, Pozsony – lányok: 2. Marics Éva (KK Zlaté Klasy) 1217 (605+612). A nagymagyari versenyző 12 fával szorult a második helyre.

5. Sportlövő extraliga, 2. forduló, Nagyszombat, férfi trap: 1. Varga Erik (SŠŠR MV SR) 122 – elődöntő: 13, döntő: 13, 2.

5. Nemzetközi birkózóverseny, Söding – kezdők (B kategória) – 29 kg: 3. Gaál András; 37 kg: 3. Bazsó Marek; 42 kg: 2. Brožek Dániel, 3. Szerencsés Gergő. Diákok – 41 kg: 1. Pőthe Zalán; 50 kg: 2. Hakszer Balázs. Juniorok – 63 kg: 2. ifj. Gaál Attila. Lányok – 40 kg: 1. Bacsfai Réka; 44 kg: 3. Píver Virginia Vanessa; 57 kg: 2. Darvas Simona (mind dunaszerdahelyi).

5. Tavaszai kajak-kenuverseny, Pöstyén – 4000 m, C1: 1. Fehér Ferenc 20:18,383, 2. Tarcsi Dávid (mindketten KCK Šamorín) 20:52,209. Csak ketten rajtoltak.

5. Nemzetközi utánpótlás kajak-kenu regatta, Brandenburg – juniorok, 200 m; K1: 1. Linka Tibor. 1000 m, K2: 1. Denis Myšák, Linka Tibor.

5. 25 kilométeres kajak-kenuverseny, Zbraslav, nők: 3. Kecskeméti Judit (nánai).

5. Nyílt spanyol tékvandóbajnokság, Alicante, U18, -78 kg: 2. Angyal Adrián (szlovákiai).

8. Szliácsi Határfutás – férfiak (12,5 km): 1. Magyar Imre (Loko Trans Slovakia) 45:37.

8. 26. Peter Jakubéci Emlékverseny, Nové Mesto nad Váhom (a GP Slovensko sorozat része), férfiak, 400 m: 1. Timoranský Tamás (AC N. Zámky) 49,40.

8. I. PomléRun, Somorja – alapiskolások, 1–4. évfolyam (750 m), lányok (46 induló): 1. Méri Eszter (TK ŠK Šamorín) 3:01. Alapiskolások, 5–9. évfolyam (1500 m), lányok (17): 1. Seregi Karolina 6:03; fiúk (44): 1. Horváth Balázs (mindketten KCK Šamorín) 5:12. Hobbifutás (2,7 km), férfiak (76): 1. Lovász Bálint 9:54; M40 (17): 1. Fehér Imre 12:06. Vándordíj a leggyorsabb somorjai címért – klubok: 1. KCK Šamorín (Fehér Ferenc 35:21, Kiss Zsolt 39:05, Tóth Zoltán 40:32) 1:54:58.

8. Labdarúgó Corgoň Liga, 24. forduló, pótolt mérkőzés: Myjava–Zlaté Moravce 2:1 (Myjava: Harsányi Zoltán – a 69. perctől).

8. Férfi kézilabda extraliga, 33. forduló: Štart Nové Zámky–Považská Bystrica 29:30 (Štart: Pogány Dávid 7, Szapu Viktor 2, Ivanov Sándor 2).

11. XIII. Polgármester-kupa, nemzetközi kötöttfogású birkózótorna, Madar (6 ország, 26 csapat, 172 versenyző), a dél-szlovákiai klubok dobogósai, kezdők (2006–2007-es születésűek) – 20 kg: 1. Szabó Attila (madari), 2. Turančík Arnold (naszvadi), 3. Édes János (madari); 22 kg: 2. Marko Simon (komáromi BSK); 24 kg: 3. Gábor Balázs (madari). Kezdők II (2004–2005-es születésűek) – 42 kg: 3. Szerencsés Gergő (dunaszerdahelyi). Kezdők III (2003–2004-es születésűek) – 25 kg: 3. Sluka Ádám. Kezdők IV (2002–2003-as születésűek) – 48 kg: 1. Kovács Nikolasz. Fiatalabb diákok – 29 kg: 3. Tóth Dávid (madariak); 31 kg: 3. Dolník Krisztián (komáromi Spartacus); 33 kg: 1. Kürthy Adrián (gútai), 2. Mezej József, 3. Ágh Attila (bősiek); 35 kg: 3. Brand Alex; 37 kg: 2. Kajtár Sándor (madariak), 3. Lidák Tamás (gútai); 40 kg: 2. Megály Zoltán (marcelházai); 44 kg: 3. Hullman Nikolas (komáromi Spartacus); 48 kg: 2. Holocsi Bence (somorjai); 52 kg: 3. Sluka István (madari); 57 kg: 2. Liptai Tamás; 85 kg: 1. Plavy Zoltán (somorjaiak). Kadettok – 85 kg: 1. Papp Lajos (madari). Felnőttek – 100 kg: 1. Rajos Csaba (madari). Csapatverseny: 1. Madar 46, 2. Dorog 41, 3. ESMTK Budapest 40.

11. Szlovák Diákliga, II. forduló, kötöttfogás, Madar – csapatverseny: 1. Spartacus Komárno 139, 2. ZK Modrany 119, 3. Gladiátor Šamorín 40, 4. ZK Nesvady 35, 5. ŠKZ Komárno 34, 6. ŠKZ Kolárovo 28, 7. ZŠK Gabčíkovo       21, 8. ZK Marcelová – hiányzott. Kategóriagyőztesek, kezdők (2002–2006), 20 kg: Szabó Attila; 24 kg; Gábor Balázs; 26 kg: Sluka Ádám; 40 kg: Domonkos Máté (mind Modrany); 44 kg. Konopčík Konrád (ŠZK Komárno); 48 kg: Kovács Nicolas (Modrany); 56 kg: Balkó Áron (Kolárovo); +60 kg: Gergő Kristóf (Spartacus Komárno). Fiatalabb diákok (2000–2002), 29 kg: Tóth Dávid (Modrany); 33 kg: Kürthy Adrián (Kolárovo); 35 kg: Brand Alex; 37 kg: Kajtár Sándor (mindketten Modrany); 40 kg: Hegedűs Levente (Gabčíkovo); 44 kg: Hulman Nikolas (Spartacus Komárno); 48 kg: Holocsi Bence; 57 kg: Liptai Tamás; +73 kg: Plavy Zoltán (mindhárman Gladiátor Šamorín). Idősebb diákok (2000–1998), 47 kg: Kameneczki Attila (Spartacus Komárno); 53 kg: Borka Kevin (Nesvady), 66 kg: Petrók Markusz; 73 kg: Bíró Zsolt (mindketten Spartacus Komárno); 85 kg: Papp Lajos (Modrany).

11. Országúti Futóverseny, Bánov (8 km): 1. Magyar Imre (Loko Trans Slovakia Šurany), 2. Švajda Gábor (Adidas BE COOL Team Brtislava).

11. Tíz kilométeres futás, Jablonica – férfiak: 1. Magyar Imre (Loko Trans Slovakia Šurany) 33:37, 3. Švajda Gábor (Adidas BE COOL Team Brtislava) 34:08.

11. 7. Réti Richárd Emlékverseny nemzetközi rapidsakktorna, Bazin (101 induló): 3. Rigó Zsolt (ŠK Doprastav Bratislava) 7,5.

11. Labdarúgó Corgoň Liga, 30. forduló: Myjava–Prešov 2:0 (Myjava: Harsányi Zoltán + 1 gól), Trnava–Zlaté Moravce 3:2 (Zlaté Moravce: Mészáros Károly – a 63. perctől + 1 gól).

11. Kajak-kenu Világkupa-viadal, Szeged, 500 m, férfiak, K2: 2. Martin Jankovec, Juraj Tarr (szlovákiaiak) 1:30,138.

11. XIII. Speed Kupa nemzetközi kyokushin karateverseny, Tarján (3 ország, 44 klub, 370 versenyző), a Seishin Karate Klub helyezései – I. helyezettek: Markovics Ádám (gyerek.2, 60 kg), Bakos Orsolya Virág (mindketten Keszegfalva, gyerek.1, +35 kg); II. helyezettek: Gergely Márton (Ekecs, gyerek.1, +37 kg), Nagy Bettina (gyerek.2, +45 kg), Kósa Tamás (mindketten Dunaszerdahely, gyerek.2, 44 kg); III. helyezettek: Bohos Szilárd (Ekel, serdülő, 64 kg), Fodor Gergő (Dunaszerdahely, gyerek.2, 36 kg), Szabó András (Ekel, gyerek.2, 44 kg).

12. Juniorok teremkerékpár Európa-bajnoksága, Altdorf (Svájc, 13 ország indult) – egyéni: 14. Mészáros Kinga; páros: 4. Molnár Anikó/Glofák Viktória (mind gútai); négyes: 5. Szlovákia (Glofák Viktória/Molnár Anikó/Domin Henriett/Szeder Mercedes) 5; kerékpárlabda: 8. Szlovákia (Lengyel Szilárd, Varga Nicolas).

12. Miloslav Bednařík Emlékverseny, Brünn, trap, veteránok: 1. Varga Béla (szlovákiai).

12–13. Közös szlovák és magyar fekvenyomó bajnokság a WPC égisze alatt, Szímő – RAW (különleges ruházat nélkül), szlovák bajnokság, ifjúságiak (M-Teen 2, 18 éves korig), 82,5 kg: 1. ifj. Orosz János (szímői) 95 kg; ifik (M-Teen 3), 82,5 kg: 1. Szilinszký Tamás  (komáromi PCU) 135 kg; masters M2 (45–49 évesek), 125 kg: 1. Orosz János (szímői) 230 kg – világcsúcs; +140 kg: 1. Őszi Ferenc 150 kg; open, 100 kg: 1. Szabó Máté 182,5 kg, 2. Svanczár Róbert 180 kg. EQ (speciális ruházatban), open 125 kg: 1. Vörös Sándor (mind komáromi PCU) 320 kg – egyben az egész verseny legnagyobb szlovákiai nyomása.

14. 8. Brünn Nagydíja atlétikai viadal, női távolugrás: 3. Medgyes Renáta (szlovákiai) 635 cm.

15. Labdarúgó Corgoň Liga, 29. forduló, pótolt mérkőzés: Zlaté Moravce–Žilina 2:1 (Zlaté Moravce: Mészáros Károly – a 77. percig).

17-19. 8. Uszonyos úszó Világkupa-viadal, 5. forduló, Gliwice – junior fiúk, 800 m felszíni úszás: 1. Bukor Ádám (KŠP Tritón Šaľa) 6:42,13; 400 m felszíni úszás: 1. Bukor Ádám 3:08,62; 200 m SF: 3. Bukor Ádám 1:28,07. Mindhárom időeredmény szlovák csúcs.

17–19. Kajak-kenu Graboplast Maraton Magyar Bajnokság; Győr, 5 km, K1, 12 éves lányok: 3. Seregi Karolina (somorjai).

18–25. 23. férfi és 21. női masters Európa-bajnokság (42 női és 289 férfi), Kusadasi – 50–54 évesek, 94 kg: 3. Patasi Oszkár (szlovákiai) 236 kg (100+136).

18. Cseh atlétikai extraliga, Kladno – női távolugrás: 1. Medgyes Renáta (Olymp Praha) 648 cm.

18. Nemzetközi ökölvívó gálaest, Szombathely – juniorok, 50 kg: Mészáros Filip (KO Box Galanta)–Korosi Ignác (szombathelyi) – pontozással Mészáros győzött; idősebb diákok, 56 kg: Tankó Vilmos (KO Box Galanta) a 3. menetben döntő fölénnyel nyert magyarországi ellenfelével szemben; felnőttek, 69 kg: Rajcsányi Patrik (KO Box Galanta)–Nemes Erik (szombathelyi) – pontozással Rajcsányi nyert, s egyben az est legtechnikásabb öklözője címet is megkapta.

18. Tirnavia atlétikai viadal, Nagyszombat, férfi 400 m: 1. Timoranský Tamás (AC Nové Zámky) 48,90 – egyéni és klubcsúcs.

18. Csallóköz-kupa nemzetközi korosztályos szabadfogású birkózótorna, Dunaszerdahely (4 ország, 17 egyesület, 134 versenyző), a dél-szlovákiai klubok dobogósai, kezdők, B csoport (2005–2006-os születésűek) – 21 kg: 2. Czajlik Kende, 3. Pongrácz Barnabás; 25 kg: 1. Kovács Ferenc (dunaszerdahelyiek), 3. Csongor Gergő (komáromi Spartacus); 27 kg: 1. Galbavý Albin (marcelházai), 2. Vyskoč René; 46 kg: 2. Taksonyi Radúz. Kezdők A csoport (2003–2004-es születésűek) – 30 kg: 1. Darvas Patrik (dunaszerdahelyiek); 38 kg: 1. Domin Barnabás (marcelházai), 2. Bazsó Marek; 42 kg: 1. Szerencsés Gergő, 2. Szerencsés László. Fiatalabb diákok – 31 kg: 3. Huszárik Dávid (dunaszerdahelyiek); 33 kg: 1. Kürthy Adrián, 2. Kürthy Krisztián (gútaiak); 37 kg: 1. Pőthe Zalán (dunaszerdahelyi); 40 kg: 2. Kajtár Sándor (madari), 3. Mészáros Péter (gútai); 44 kg: 2. Brožek Dániel; 52 kg: 3. Csöllei Márton András (dunaszerdahelyiek); 57 kg: 1. Sluka István (madari); 62 kg: 3. Szabó Dániel (gútai); 68 kg: 2. Szeifert Ramón (komáromi Spartacus); 73 kg: 2. Horváth Nikolas (dunaszerdahelyi), 3. Kristóf Gergő (komáromi Spartacus). Idősebb diákok – 53 kg: 1. Csápai László, 2. Hakszer Balázs; 63 kg: 1. Sárközi Gyula (dunaszerdahelyiek), 3. Konyári Dániel (komáromi Spartacus). Kadettok – 46 kg: 1. Megály Arnold (marcelházai), 2. Lakatos Nikolas; 58 kg: 2. Gaál Attila (dunaszerdahelyiek), 3. Lakatos Igor (gútai); 63 kg: 2. Kuki Ádám. Felnőttek – 84 kg: 1. Girga Tibor, 3. Gaál György. Fiatalabb diáklányok – 39 kg: 1. Bacsfai Réka (dunaszerdahelyiek); 42 kg: 1. Píver Vanessa (dunaszerdahelyi). Idősebb diáklányok – 57 kg: 1. Darvas Simona; +62 kg: 3. Szerencsés Orsolya. Junior lányok – 47 kg: 1. Kyparissi Vassiliki (dunaszerdahelyiek), 2. Kurucz Mária (marcelházai), 3. Bertalan Viktória (dunaszerdahelyi). Csapatverseny: 1. Dunaszerdahely 159.

18. Lidice-kupa nemzetközi kötöttfogású birkózótorna, Kladno (9 ország, 32 egyesület, 322 versenyző), a dél-szlovákiai klubok dobogósai, kezdők, A csoport (2003-as születésűek) – 34 kg: 1. Szeiler Mátyás (somorjai). Fiatalabb diákok – 31 kg: 1. Dolník Krisztián; 44 kg: 2. Hulman Nikolas (mindkettő komáromi Spartacus); 48 kg: 1. Holocsi Bence; 52 kg: 1. Liptai Tamás; 80 kg: 1. Plavý Zoltán. Idősebb diákok – 73 kg: 3. Nagy Krisztián. Kadettok – 76 kg: 1. Horváth Denis (somorjaiak).

18. Labdarúgó Corgoň Liga, 31. forduló: Zlaté Moravce–Slovan 1:0 (Zlaté Moravce: Mészáros Károly – a 76. percig), Myjava–Trenčín 0:2 (Myjava: Harsányi Zoltán).

18. Férfi kézilabda extraliga, 35. forduló: Topoľčany–Štart Nové Zámky 37:32 (Štart: Pogány Dávid 8, Szapu Viktor 3, Ivanov Sándor 1).

19. Gányi Futás – nők: 1. Bognár Ibolya (felsőszeli) 38:48.

19. 9. Štefan Matejíček Ökölvívó Emlékverseny, Pozsony, ifik, 56 kg: 1. Osaďan Zsolt (ŠKP Bratisalava).

19. Közép-európai Kupa nemzetközi kyokushin karateverseny, Naszvad (3 ország, 17 klub, 60 versenyző) – a Seishin Karate Klub dobogósai, I. helyezettek: Unyatinszki Tímea – ifi lány, kezdő (Keszegfalva), Čajan Dávid – ifi fiú, kezdő (Nagymegyer), Szabó Norbert – felnőtt férfi (Keszegfalva); II. helyezettek: Kulcsár Krisztián – ifi, kezdő (Nagymegyer), Bajcsi Adrián – ifi, haladó, Varga Hédi – ifi, haladó, Kovács Kata Zsófia – ifi, kezdő (mind Ekecs), Nagy Róbert; III. helyezettek: Trenčík Nikolas (mindketten Keszegfalva), Láđy Ramóna (Nagymegyer).

20–25. GPC erőemelő Európa-bajnokság, Knyazsevác – erőemelés, masters II (45–49 évesek), 125 kg: 1. Szabó Péter 697,5 kg (guggolás: 250 kg, fekvenyomás: 165 kg, felhúzás: 282,5 kg – Európa-csúcs). Fekvenyomás, 40–44 évesek, 125 kg: 1. Hubay János (mindketten tornaljai-rozsnyói Fitness cent-Big-Bull) 170 kg; 45–49 évesek, 125 kg: 1. Szabó Péter 170 kg; masters V, 140 kg (RAW) és abszolút sorrend a 40 éven felüliek között: 1. Péter József (ipolysági) 180 kg; EQ: 1. Péter József 200 kg.

21. Felkészülési női kosárlabda-mérkőzés, Kranjska Gora: Szerbia–Szlovákia 68:74 (Szlovákia: Suja Tímea 15).

22. Labdarúgó Corgoň Liga, 32. forduló: Senica–Zlaté Moravce 1:0 (Zlaté Moravce: Mészáros Károly – a 83. percig), Slovan–Nitra 4:0 (Slovan: Szarka Ákos – a 72. perctől).

22. Felkészülési női kosárlabda-mérkőzés, Kranjska Gora: Szerbia–Szlovákia 83:65 (Szlovákia: Suja Tímea 3).

23. Antalyai női tenisztorna, 1. forduló: Juhász Vivien (szlovákiai, 6.)–Maja Gaverova (orosz) 6:2, 6:1.

24. Antalyai női tenisztorna, 2. forduló: Juhász Vivien (szlovákiai, 6.)–Emma Flood (norvég) 6:2, 6:1

24. Antalyai női tenisztorna, elődöntő: Olga Jancsuk (ukrán, 2.)–Juhász Vivien (szlovákiai, 6.) 6:4, 6:3.

24. Nemzetközi utánpótlás kajak-kenu regatta, Pöstyén – 500 m, U23, férfiak, K1: 1. Demin Viktor (ŠKP Bratislava) 1:38,904; K2: 1. Jakubík Gábor, Marek Krajčovič 1:27,486, 3. Demin Viktor, Matej Michálek (mind ŠKP Bratislava); C2: 1. Csenkey Ádám, Tóth Kristóf (KCK Šamorín) 1:48,342. Juniorok, férfiak, K1: 1. Linka Tibor (KCK Šamorín) 1:37,677; K2: 2. Linka Tibor, Denis Myšák (KCK Šamorín/KRK Nováky) 1:30,884.

25. 24. Nemzetközi utánpótlás kajak-kenu regatta, Pöstyén – 1000 m, U23, férfiak, K2: 1. Jakubík Gábor, Marek Krajčovič 3:11,666; K4: 1. Szlovákia (Marek Krajčovič, Matej Michálek Jakubík Gábor, Demin Viktor) 2:53,254; C1: 2. Farkaš Vince (szlovákiaiak) 3:58,210.

25. IV. garamszentkereszti félmaraton (országos bajnokság) – csapat: 3. AC Nové Zámky (benne: Magyar Imre) 27.

25. aSzlovák Shito Ryu Karateszövetség nyílt bajnoksága, Érsekújvár – kata, 5–8 évesek: 3. Lakatos Erika és Bezúr Nikoletta; 9–11 évesek: 3. Mezei Szabolcs és Kurucz Márió (mind gútai Corvin HE). Kumite, -28 kg: 2. Kurucz Márió.

25. Férfi Kézilabda Extraliga, 36. forduló: Štart Nové Zámky–Hlohovec 29:34 (Štart: Pogány Dávid 6, Szapu Viktor 1, Ivanov Sándor 5).

25. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, playoff-döntő (7 pontig játszanak) ČH Hornets Košice–ŠKP Modrí draci Košice-Staré Mesto 11:15 (ČH: Paksi Patrik 1; ŠKP: Veszelits Péter 1).

25. VI. POLGÁRMESTER KUPA, Keszegfalva – a Seishin karate klub győztesei: Trenčík Erik, Markovics Ádám, Trenčík Nikolas, Fűri Péter (Keszegfalva), Czine Erik, Kocsis Gergő, Görcs Lara, Kósa Tamás, Nagy Bettina (Dunaszerdahely), Nagy Róbert, Gergely Márton, Vigh Vivien (Ekecs), Lády Dávid (Nagymegyer), Németh Bence, Méhes Patrícia, Szilágyi Virág (Ekel), Cserepes Zoltán (Nemesócsa). Díjazottak – a torna legharcosabb versenyzője: Szabó Bálint (Ekel), a torna legtechnikásabb versenyzője: Kocsis Gergő (Dunaszerdahely), Markovics János különdíja: Fűri Péter (Keszegfalva), Milan Lehocký polgármester különdíja: Bakos Orsolya Virág (Keszegfalva).

26. 24. nemzetközi utánpótlás kajak-kenu regatta, Pöstyén – 200 m, U23, férfiak, K2: 1. Lőrincz Balázs, Martin Vajda 33,127, C2: 2. Farkaš Vince, Michal Ďuriš (Dukla Trenčín) 44,932.

26. Szlovák Nagydíj koronglövő verseny, Nagyszombat – veteránok: 1. Varga Béla (ŠKP Trnava) 120.

26. Országos karatebajnokság (A Karate- és Harci Művészetek Szlovák Szövetsége), Turócszentmárton – kata, goju ryu, egyéni, férfiak: 1. Kocsis Lajos (TJ Slovan Duslo Šaľa); felnőttek, open; 1. Kocsis Lajos. Kobudo (fegyveres kata), férfiak, long (hosszú fegyver): 1. Kocsis Lajos; short: 1. Kocsis Lajos.

26. Volkswagen Slovakia Run and Fun váltófutóverseny, Pozsony – 3x8 km (193 staféta indult): 1. Bratsialava Marathon Top Team (benne: Magyar Imre, Švajda Gábor) 1:21:42 óra.

26. Labdarúgó Corgoň Liga, 33. forduló: Ružomberok–Myjava 0:1 (Myjava: Harsányi Zoltán – a 80. perctől), Zlaté Moravce–Trenčín 1:2 (Zlaté Moravce: Mészáros Károly), Banská Bystrica–Slovan 1:0 (Slovan: Szarka Ákos – a 62. perctől).

26. Idősebb ifik és nők országos egyéni birkózóbajnoksága, Nové Mesto nad Váhom – idősebb ifik, 56 kg: 3. Osaďan Zsolt (ŠKP Bratislava).

28. Para-asztalitenisz Slovakia Open, Pozsony – egyéni, TT8, döntő: Miroslav Jambor–Csejtey Richárd (szlovákiaiak) 3:1. Csapat: 2. Szlovákia (benne: Csejtey Richárd).

28. Felkészülési női kosárlabda-mérkőzés, Rózsahegy: Szlovákia–Japán 61:52 (Szlovákia: Suja Tímea 7).

29. Felkészülési női kosárlabda-mérkőzés, Rózsahegy: Szlovákia–Japán 65:76 (Szlovákia: Suja Tímea 9).

30. Pozsony nyílt atlétikai bajnoksága – női távolugrás: 1. Medgyes Renáta (Dukla Banská Bystrica) 581 cm.

31. Felkészülési női kosárlabda-mérkőzés, Rózsahegy: Szlovákia–Japán 61:52 (Szlovákia: Suja Tímea 10).

2017-03-07T22:10:58+00:00 2014.01.11.|Categories: Krónika, 2013|