/Kosárlabda

Két gimibajnoksági kosaraskupát vittek Somorjára

Lezajlott a Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnokságán 2018 első versenye, a lányok és fiúk kosárlabdatornája. A komáromi városi sportcsarnokban a Selye János Gimnázium volt a házigazda, de mindkét tornát a somorjai Madách Imre Gimnázium nyerte (képünkön együtt a két győztes együttes). Minden tudnivaló itt található.

2018-03-29T22:50:21+00:00 2018.03.29.|Kategória: Címlap, Sportfalat|Sportág: |

Kosárlabda Komáromban

A Szlovákiai Magyar  Gimnáziumok Országos Bajnokságának 25. kiírása keretében a fiúk és lányok kosárlabdatornája Helyszín: Komárom (városi sportcsarnok) Kezdés: 8.30 Házigazda: Selye János Gimnázium, Komárom Címvédő: Selye-gimnázium (fiúk és lányok) Minden a bajnokság múltjáról honlapunk Bajnokságaink rovatában

2018-03-18T19:06:45+00:00 2018.02.27.|Sportág: |

Gimibajnokság Komáromban

A Szlovákiai Magyar Gimnáziumok Országos Bajnokságának idei kosárlabdadöntője Házigazda: Selye János Gimnázium, Komárom Helyszín: komáromi városi sportcsarnok és a Selye Egyetem tornaterme Kezdés: 8.30 Megnyitó: 9.00 (városi sportcsarnok) Fiúk és lányok önálló tornája Induló csapatok -- fiúk: Pozsony, Somorja, Dunaszerdahely (Vámbéry), Rimaszombat, Komárom (Mariánum, Selye --- címvédő). Lányok: Pozsony, Dunaszerdahely (Vámbéry), Rimaszombat, Komárom (Selye   A [...]

2017-03-19T11:10:59+00:00 2017.03.19.|Sportág: |