Utolsó interjú az utolsó mohikánnal

2000 decemberében találkoztunk. Órákat beszélgettünk sportról, életéről, meglátásairól. Akkor született az alábbi interjú is, amely vélhetően az utolsó volt, amit adott, mert napokkal a megjelenése után komoly sérülést szenvedett, és rövidesen meghalt. Az alábbi beszélgetés rövidített változata 2000. december 20-án a Vasárnapban látott napvilágot. Fogadják szeretettel a teljes szöveget. J. Mészáros Károly   Villanófényben a kilencvennégy [...]

2018-08-23T11:28:58+00:00 2018.08.23.|Kategória: Címlap, Sportmúlt|Sportág: , |

Három csúcs a Diákolimpián

Háromszor adott otthont Dunaszerdahely az alapiskolások Diákolimpiájának. Idén ősszel negyedszer lesz az országos döntő. Honlapunk a szlovákiai magyar alapiskolások egyetlen országos versenyének médiapartnere és történéseinek egyedi tárháza. Nálunk megtalál mindent a Bajnokságaink  rovatban, amit csak tudni lehet, illik a Diákolimpiáról. Kattintson oda.

2018-05-23T13:03:01+00:00 2018.05.23.|Kategória: Címlap, Sportfalat|Sportág: , , , , |

Asztalitenisz Pozsonyban

Szlovák női csapatbajnokság, négyes döntő Helyszín: Pozsony (a szövetség csarnoka, Černocká 6) Műsor -- 10.00:  SSTE Dun. Streda (az extraliga 1. helyzettje)--STO Valaliky (4.), ST Viktória Trnava (2.)--ŠKST Ružomberok (3.) 15.00: döntő (az elődöntő győztesei) és mérkőzés a 3. helyért (az elődöntő vesztesei) A korábbi három évadban a dunaszerdahelyi csapat volt a bajnok.

2018-04-06T09:48:09+00:00 2018.04.06.|Sportág: |

Asztalitenisz Hodoson

Vydrany--Hontianske Trsťany/Dudince,  a férfi-extraliga bajnoki döntőjének harmadik mérkőzése Helyszín: Hodos (kultúrház) Kezdés: 17.00 Az első két mérkőzésen: Hontianske Trsťany/Dudince--Vydrany 5:2 és 5:2. Három győztes meccsig megy a sorozat

2018-04-20T10:29:25+00:00 2018.04.04.|Sportág: |