//Krónika 2016
Krónika 2016 2017-03-06T20:46:24+00:00

2016 december

2. Férfi-kézilabdaextraliga, 12. forduló, előrejátszott mérkőzés: Štart Nové Zámky–Považská Bystrica 26:25 (Štart: Gyurics Béla 3, Vadkerti Gábor 4). 2. Női röplabda extraliga, 12. forduló, előrejátszott mérkőzés: Slávia EU Bratislava–1. BVK Bratislava 3:2 (Slávia EU: Szabó [...]

2016 november

4. Cseh Labdarúgóliga, 13. forduló: Jihlava–Mladá Boleslav 2:1 (Jihlava: ifj. Urblík József + 1 gól). 4–5. Felnőttek országos birkózóbajnoksága, Privigye – kötöttfogás (17 klub, 59 versenyző), 59 kg (6 induló): 1. Megály Arnold (marcelházai), 2. [...]

2016 október

1. Night Run futóverseny, Nyitra – férfiak (10 km): 2. Kiss László (RoniRun Club) 35:50. 1. Országos egyéni cselgáncsbajnokság, Pozsony – férfiak, 100 kg: 2. Kárpáty Ernő (gútai). 1. Labdarúgó Fortuna Liga, 11. forduló: Myjava–Senica [...]

2016 szeptember

3. Mamaiai ITF női tenisztorna, páros, döntő: Juhász Vivien, Kateřina Kramperová (szlovákiai, cseh, 2.)–Irina Maria Bara, Mihaela Buzarnescu (románok, 1.) 7:6, 2:6, 10:7. 3. I. Polgármester-kupa, korosztályos nemzetközi kötöttfogású birkózótorna (4 ország, 15 klub, 107 [...]

2016 augusztus

1–3. Labdarúgó Magyar Örökség Kupa, Szarvas, döntő: Felvidék–Délvidék 2:1 (1:0), felvidéki gólok: Érsek (17., 11-esből), Magyar.   2. 40. Öt Kilométeres Futás, Klokočov (Nagymihályi járás, 170 résztvevő): 33 (D kategória 1.) Vargaestók Géza, 56. (D kategória [...]

2016 július

2. IX. Csallóköz Nagydíja, nemzetközi kötöttfogású birkózótorna (13 ország, 30 egyesület, 195 versenyző) – fiatalabb diákok, 40 kg: 3. Csóka Richárd (vásárúti); 52 kg: 3. Prezmeczký Gyula (komáromi Spartacus); 62 kg: 1. Csörgő Áron (bősi); [...]

2016 június

2. Középiskolások országos atlétikai bajnoksága, Besztercebánya, fiúk, távolugrás: 1. a bősi Tóth Attila (Dunaszerdahelyi Sportgimnázium) 689 cm – egyéni csúcs. 4. Felsőszeli Futóverseny, II. félmaraton (48), férfiak: 1. Švajda Gábor (Run for fun R2R Dvory [...]

2016 május

1. ITF női tenisztorna, Wiesbaden, egyes, elődöntő: Viktoria Kan (orosz)–Juhász Vivien (szlovákiai) 3:6, 6:4, 6:2; páros, elődöntő: Steffi Distelmans, Demi Schuurs (belga/holland, 4.)–Ema Burgic-Bucko, Juhász Vivien (bosnyák, szlovákiai) 6:7, 6:4, 11:9.   1. 16. Nagymihályi [...]

2016 április

2. Labdarúgó OTP Bank Liga, 28. forduló: Paks–MTK 4:1 (Paks: Molnár Péter – a kapuban), Puskás Akadémia–Haladás 1:1 (Puskás Akadémia: Mészáros Károly – az 57. percig).   2. Golden Belt nemzetközi karateviadal, Csacsak – kadett [...]

2016 március

1. Labdarúgó Fortuna Liga, 21. forduló: Senica–Zlaté Moravce 1:1 (Senica: Kontár Zoltán, Almási László – a 69. perctől).   2. Labdarúgó Fortuna Liga, 21. forduló: DAC–Skalica 1:0 (DAC: Horváth Béla – a 70. perctől; Skalica: [...]

2016 február

3. Női kosárlabda extraliga, 22. forduló, pótolt meccs: Cassovia Košice–Ružomberok 42:70 (Ružomberok: Suja Tímea 13/3).   5–7. XIV. Békés-Kőrös Kupa ifjúsági teremfocitorna, Békéscsaba – a Dunaszerdahelyi Sportgimnázium eredményei, csoportmeccsek: Dunaszerdahelyi Sportgimnázium–Sarkadi Kinizsi LE 3:1, Tötökszentmiklósi [...]

2016 január

2. Férfikosárlabda extraliga, 23. forduló: Nitra–Komárno 84:129 (Komárno: Kürthy Igor 0).   2. Női kosárlabda extraliga, 18. forduló: Ružomberok–Poprad 105:36 (Ružomberok: Suja Tímea 7), ŠBK Šamorín–Piešťany 41:62 (ŠBK: Slama Angelika 10, Fekete Nikolett 3; Piešťany: [...]