//Krónika 2013

2013 december

1. I. Harcművészeti Gálaműsor, Várpalota (2 ország, 15 klub, több mint 200 induló) – a keszegfalvai Seishin Karate Klub dobogósai: I. helyezettek – Kovács Kata Zsófia (Ekecs), Bakos Virág Orsolya (Keszegfalva), Čajan Dávid (Nagymegyer). II. helyezettek – Kósa Tamás (Dunaszerdahely), Fodor Gergő (Dunaszerdahely), Kulcsár Krisztián (Nagymegyer), Németh Bence (Ekel), Nagy Róbert (Ekecs). III. helyezettek – Varga Máté (Ekecs), Bohos Szilárd (Ekel).

2013 november

1. Női kézilabda WHIL, 7. forduló: Partizánske–Zlín 24:28 (Zlín: Tóth Erzsébet 13/2). 2. Női ITF tenisztorna, Umag, női páros, döntő: Juhász Vivien, Tereza Malíková (szlovákiai, cseh, 1.)–Bukta Ágnes, Barbora Krejčíková (magyar, cseh, 3.) 6:4, 7:6. [...]

2013 október

2. Para-asztalitenisz Európa-bajnokság, Lignano, egyéni, TT8-as kategória: 2. Csejtey Richárd (szlovákiai). TT4: 3. Szlovákia (benne: Mészáros András). 2. Női kosárlabda közép-európai Liga, 2. forduló: BŠK Šamorín–Spišská Nová Ves 70:75 (BŠK: Suja Tímea 6, Slama Angelika [...]

2013 szeptember

2. Látáskárosultak paraalpesisí Világkupa-versenye, Thredbo, óriás-műlesiklás: 1. Farkaš Henrietta (szlovákiai, vezetője: Natália Šubrtová). 4. Látáskárosultak paraalpesisí Világkupa-versenye, Thredbo, műlesiklás: 1. Farkaš Henrietta (szlovákiai, vezetője: Natália Šubrtová). 4. Férfi kézilabda extraliga, 2. forduló, előrejátszott mérkőzés: Pezinok–Hlohovec [...]

2013 augusztus

1. Korong- és futócéllövő Európa-bajnokság, Suhl – férfi trap, egyéni. 5. Varga Erik (szlovákiai) 122 (szétlövés 9) – elődöntő: 13+2; csapat: 2. Szlovákia (benne Varga Erik) 363. 3. Labdarúgó Corgoň Liga, 4. forduló: Slovan–Myjava 5:0 [...]

2013 július

2. Junior birkózó-Eb, Skopje – kötöttfogás, 96 kg: 9. Soós Tamás (szlovákiai). 4. Junior birkózó-Eb, Skopje – kötöttfogás, 120 kg: 14. Čech Dávid (szlovákiai). 4–6. Ifjúsági lábtoll-labda Európa-bajnokság, Tarnow (Szlovákiát királyhelmeciek képviselték) – női csapat: [...]

2013 június

1–2. Országos hosszú távú kajak-kenubajnokság, Nováky – 5000 m, 13+14 éves lányok, K2: 1. Gamsjager Lisa-Mária, Marianna Petrušová (Komárno) 24:05,312, 2. Paulína Tesaříková, Csánó Veronika (Šamorín) 24:35,421; 13 éves fiúk, K1: 1. Mintchev Borisz (Šamorín) [...]

2013 május

1. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, playoff-elődöntő (7 pontig játszanak) Slávia UK Bratislava–ŠKP Košice 12:8 (Slávia UK: Gyurcsi Géza 3), az állás: 2:4. 3. Férfi kézilabda extraliga, 32. forduló: Košice–Štart Nové Zámky 29:28 (Štart: Pogány [...]

2013 április

3. Női kosárlabda extraliga, playoff-elődöntő, második mérkőzés: ŠBK Šamorín–Ružomberok 65:66 (ŠBK: Suja Tímea 13, Slama Angelika 0). 3. Férfi kézilabda Eb-selejtező, 4. csoport, 3. forduló, Dobele: Lettország–Szlovákia 28:24 (Szlovákia: Vadkerti Gábor 0). 3. Női kézilabda [...]

2013 március

1. Fedett pályás atlétikai Európa-bajnokság, Göteborg – női távol: 12. Medgyes Renáta (szlovákiai) 635 cm. 1. Női kézilabda WHIL, 22. forduló, előrejátszott mérkőzés: Poruba–Olomouc 38:25 (Poruba: Tóth Erzsébet 6). 1. Férfi vízilabda Pharma Group Extraliga, [...]

2013 február

2. Nemzetközi Diákolimpia, Oroszlány – a gútaiak dobogósai:, serdülők, 60 kg: 1. Hamran Marcell, 2. Szépe Zsolt. Diákok, A, 30 kg: 1. Tóth Miklós Levente. Diákok, C, 28 kg: 3. Manyuš Kristóf; 33 kg: 3. [...]

2013 január

4. Férfi kézilabda Újévi Kupa, Brünn: Csehország–Szlovákia 22:30 (Szlovákia: Vadkerti Gábor 2). 5. Női kézilabda WHIL, 12. forduló: Šaľa–Partizánske 34:20 (Šaľa: Bízik Réka 2), Poruba–Most 27:28 (Poruba: Tóth Erzsébet 8), Veselí–Nitra 34:24 (Nitra: Csák Szimona [...]