//Krónika, 2017

2017 október

1. Férfitenisztorna, Orléans, egyes, döntő: Gombos Norbert (szlovákiai, 4.)–Julien Benneteau (francia, 6.) 6:3, 5:7, 6:2. 4. Nagyszombat megye mezeifutó-bajnoksága, Pöstyén – lányok (13 induló), egyéni: 2. Jakab Napsugár (Dunaszerdahelyi Sportgimnázium). Fiúk (15), csapat: 2. Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola (Szelle Lajos, Fülöp István, Gálffy Adrián). 7. Diáknagydíj Vágbeszterce nemzetközi cselgáncsviadal – 2. Szabó Margaréta, Szabó Veronika és Czina [...]

2017-10-18T22:19:02+00:00 2017.10.05.|Categories: Krónika, 2017|

2017 szeptember

1. 9. Vihorlát Alatti Tízkilométeres Futás, Kamienka – férfiak, 69 éves korig: 2. Papp Zoltán (Nagykapos). 2. II. Nyár(f)utó, Pered (8610 m), nők: 2. Kozmér Ildikó 42:18, 3. Deák Erika (mindketten Felsőszeli) 46:41; férfiak: 2. Román Róbert (Taksony) 33:58. Felnőttek, B (37+ korosztály), 4,2 km, nők: 1. Végh Emília (Zselíz) 18:15, 3. Jošvai Judit (Pered) 19:59; [...]

2017-10-18T22:11:48+00:00 2017.09.06.|Categories: Krónika, 2017|

2017 augusztus

5. Labdarúgó OTP Bank Liga, 4. forduló: Balmazújváros–Diósgyőri VTK 4:0 (DVTK: Szarka Ákos), Paks–Haladás 2:0 (Paks: Molnár Péter – a kapuban), Debreceni VSC–Ferencváros 0:0 (FTC: Priskin Tamás – a 45. percig), Mezőkövesd–Videoton 0:2 (Mezőkövesd: Hudák Dávid–Radványi Miklós – a kispadon). 5. Felvidéki Labdarúgó-bajnokság 2017, országos döntő, Szepsi – a 11. helyért: Farnad–Fülek 8:6, g.: Baka T. [...]

2017-10-18T22:05:28+00:00 2017.08.09.|Categories: Egyéb, Krónika, 2017|

2017 július

1. Országos egyéni atlétikai bajnokság, Besztercebánya – férfi hármasugrás: 3. Tóth Attila (AC Stavbár Nitra) 14,47 m. 1. X. Csallóközi Nagydíj korosztályos nemzetközi kötöttfogású birkózótorna, Dunaszerdahely (11 ország, 25 klub, 179 versenyző), fiatalabb diákok – 44 kg: 2. Lakatos Imre (komáromi Spartacus); 52 kg: 2. Csóka Richárd (vásárúti); 69 kg: 3. Szerencsés Gergő (dunaszerdahelyi). Idősebb diákok [...]

2017-09-30T14:22:14+00:00 2017.07.07.|Categories: Krónika, 2017|

2017 június

3. Nemzetközi utánpótlás birkózótorna, Bánovce nad Bebravou (3 ország, 166 versenyző) – diákok, 37 kg: 1. Kovács Ferenc Dániel; 44 kg: 2. Bazsó Marek. Gyerekek, 36 kg; 2. Pollák Adrián; 59 kg: 3. Nagy Nico Kristóf. Lányok, 29 kg: 2. Hegedűs Réka; 35 kg: 2. Pollák Anna; 52 kg: 2. Sebők Laura (mind Dunaszerdahely). 3. Nemzetközi [...]

2017-09-29T10:13:21+00:00 2017.06.14.|Categories: Egyéb, Krónika, 2017|

2017 május

1. 15. Vihorlat alatti félmaraton, Nagymihály (174 résztvevő): 31. (D kategória 1.) Papp Zoltán (Nagykapos). 1. 5. Öt És Fél Kilométeres Futás, Ivanka pri Dunaji – férfiak: 2. Dömény János (Bratislavamarathon team) 18:16. 4–10. 7. Hatnapos Ultramaratoni Futás Világkupa-viadal, Balatonfüred – M65, 24 órás futás: Bögi Sándor (dunaszerdahelyi) 156,541 km; 48 órás futás: Bögi Sándor 250,715 [...]

2017-09-22T09:57:51+00:00 2017.05.09.|Categories: Krónika, 2017|

Krónika 2017 április

1. Labdarúgó OTP Bank Liga, 24. forduló: Diósgyőri VTK–Újpest 3:1 (DVTK: Szarka Ákos), Haladás–Mezőkövesd 4:2 (Haladás: Mészáros Károly), Paks–Videoton 0:0 (Paks: Molnár Péter – a kapuban). 1. 12. ČSOB Marathon, Pozsony, minimaraton (4,2 km): 3. (ifik: 1.) Dráfi Károly (AC Nové Zámky) 13:13. 1. Diákok nemzetközi birkózóversenye, Tallin – idősebb diákok, 65 kg (26 induló): 1. [...]

2017-08-17T09:58:51+00:00 2017.04.03.|Categories: Krónika, 2017|

Krónika 2017 március

4. Labdarúgó OTP Bank Liga, 22. forduló: DVSC–Diósgyőri VTK 3:0 (DVTK: Szarka Ákos – a 67. percig), MTK–Paks 1:2 (Paks: Molnár Péter – a kapuban). 4. ČSOB Téli Futósorozata, 3. verseny, Somorja-Csölösztő – 12 km, férfiak: 2. Krascsenits Dávid 44:13. 6 km, férfiak: 1. Dömény János (BMSC) 21:11. 4. Idősebb diákok országos fedett pályás atlétikai bajnoksága, [...]

2017-05-19T11:48:51+00:00 2017.03.17.|Categories: Krónika, 2017|

2017 február

2–19. 12. nemzetközi ultramaratonfutó fesztivál, Athén – 1000 km: 1. a dunaszerdahelyi Bögi Sándor (szlovákiai, 10 napos futás: 838 km; 1000 km: 12 nap 15 óra, 35 perc 21 másodperc). 4. Pozsony fedett pályás atlétikai bajnoksága, Pozsony – férfi-magasugrás: 2. Kondé Péter (Megy Sport Dun. Streda) 190 cm. 4. Nemzetközi cselgáncs diáktorna, Zsolna (2 ország, 186 [...]

2017-04-25T10:00:50+00:00 2017.02.10.|Categories: Krónika, 2017|

2017 január

1. III. Három Paka Futása, Nagypaka (103 résztvevő) – 4800 méter, kategóriagyőztes – 60 éven felül: 1. Gyurkovics Erika 26:15. 4. Férfi-kosárlabdaextraliga, 22. forduló: Karlovka–Košice 59:93 (Karlovka: Hlivák Dalibor 11). 5–8. Jeges úszók 2. világbajnoksága az IISA égisze alatt, Burghausen (120 induló) – férfiak, 1 km, 40–45 évesek: 7. Nyáry Richárd (féli) 16:11 perc, 10. Pék [...]

2017-10-18T22:01:22+00:00 2017.01.17.|Categories: Krónika, 2017|