/Krónika

2018 február

1. Férfi Slovnaft Handball Extraliga, 17. forduló: Malacky–Topoľčany 23:23 (Topoľčany: Ivanov Sándor 0). 2–4. Juniorok és kadettok 45. karate Európa-bajnoksága, Szocsi – junior fiúk, kumite, +76 kg: 2. Kósa Tamás (szlovákiai). 3. 17. Uszonyos úszó Szlovák Ifjúsági Liga És Szlovák Kupa, 1. forduló; Zsolna – C kategória, női 100 palackos búvárúszás: 2. Bertók Anikó (Barakuda Šaľa) [...]

2018-02-23T10:05:18+00:00 2018.02.06.|Kategória: Krónika, 2018|

2018 január

1. Három Paka Futása újévi verseny, Nagypaka, 5 km – nők (16–39-évesek): 60 éven felüliek: 1. Gyurkovics Erika. Férfiak, 40–60-évesek: 1. Almási Marián; 60 éven felüli férfiak: 1. Lelkes József. Testi fogyatékosok: 1. Sárközi Tibor. 10 km: 1. Kassa László, 3. Nagy György. 1. I. Polgármester-kupa rapidsakktorna, Nyékvárkony (12 induló). 1. Takács Dávid 10, 2. Szőcs László [...]

2018-02-18T11:18:26+00:00 2018.01.16.|Kategória: Krónika, 2018|

2017 december

1–3. Országos egyéni ökölvívó-bajnokság, Galánta – 56 kg: 1. Tankó Vilmos (KO Box Club Galanta); 60 kg: 1. Takács Mihály (ŠKP Bratislava), 2. Mészáros Filip (KO Box Club Galanta). 2. Labdarúgó OTP Bank Liga, 18. forduló: Puskás Akadémia–Haladás 1:3 (Haladás: Mészáros Károly), Mezőkövesd–Diósgyőri VTK 0:0 (Mezőkövesd: Hudák Dávid; DVTK: Szarka Ákos – a 88. perctől). 2. [...]

2018-02-07T19:00:50+00:00 2017.12.05.|Kategória: Krónika, 2017|

2017 november

4. Labdarúgó OTP Bank Liga, 15. forduló: Haladás–Paks 1:2 (Haladás: Mészáros Károly – az 58. percig), Ferencváros–Debreceni VSC 2:1 (FTC: Priskin Tamás – a 91. percig + 1 gól), Videoton–Mezőkövesd 4:0 (Mezőkövesd: Hudák Dávid), Diósgyőri VTK–Balmazújváros 1:2 (DVTK: Szarka Ákos – a 46. percig). 4. Országos birkózóbajnokság, Snina, kötöttfogás – 60 kg: 1. Lévai Zoltán (Dukla [...]

2018-02-01T09:43:28+00:00 2017.11.09.|Kategória: Krónika, 2017|

2017 október

1. Férfitenisztorna, Orléans, egyes, döntő: Gombos Norbert (szlovákiai, 4.)–Julien Benneteau (francia, 6.) 6:3, 5:7, 6:2. 4. Nagyszombat megye mezeifutó-bajnoksága, Pöstyén – lányok (15 induló), egyéni, 3 km: 2. Jakab Napsugár (Dunaszerdahelyi Sportgimnázium) 11:42. Fiúk (13), 4,5 km, csapat: 2. Dunaszerdahelyi Vidékfejlesztési Szakközépiskola (Szelle Lajos, Fülöp István, Gálfy Adrián) – a dunaszerdahelyiek második helyéről azonos összpontszám esetén [...]

2018-01-24T11:13:55+00:00 2017.10.05.|Kategória: Krónika, 2017|

2017 szeptember

1. 9. Vihorlát Alatti Tízkilométeres Futás, Kamienka – férfiak, 69 éves korig: 2. Papp Zoltán (Nagykapos). 2. II. Nyár(f)utó, Pered (8610 m), nők: 2. Kozmér Ildikó 42:18, 3. Deák Erika (mindketten Felsőszeli) 46:41; férfiak: 2. Román Róbert (Taksony) 33:58. Felnőttek, B (37+ korosztály), 4,2 km, nők: 1. Végh Emília (Zselíz) 18:15, 3. Jošvai Judit (Pered) 19:59; [...]

2018-01-18T09:58:34+00:00 2017.09.06.|Kategória: Krónika, 2017|

2017 augusztus

5. Labdarúgó OTP Bank Liga, 4. forduló: Balmazújváros–Diósgyőri VTK 4:0 (DVTK: Szarka Ákos), Paks–Haladás 2:0 (Paks: Molnár Péter – a kapuban), Debreceni VSC–Ferencváros 0:0 (FTC: Priskin Tamás – a 45. percig), Mezőkövesd–Videoton 0:2 (Mezőkövesd: Hudák Dávid–Radványi Miklós – a kispadon). 5. Felvidéki Labdarúgó-bajnokság 2017, országos döntő, Szepsi – a 11. helyért: Farnad–Fülek 8:6, g.: Baka T. [...]

2018-01-30T10:00:14+00:00 2017.08.09.|Kategória: Egyéb, Krónika, 2017|

2017 július

1. Országos egyéni atlétikai bajnokság, Besztercebánya – férfi hármasugrás: 3. Tóth Attila (AC Stavbár Nitra) 14,47 m. 1. X. Csallóközi Nagydíj korosztályos nemzetközi kötöttfogású birkózótorna, Dunaszerdahely (11 ország, 25 klub, 179 versenyző), fiatalabb diákok – 44 kg: 2. Lakatos Imre (komáromi Spartacus); 52 kg: 2. Csóka Richárd (vásárúti); 69 kg: 3. Szerencsés Gergő (dunaszerdahelyi). Idősebb diákok [...]

2017-12-07T11:07:57+00:00 2017.07.07.|Kategória: Krónika, 2017|

2017 június

3. Nemzetközi utánpótlás birkózótorna, Bánovce nad Bebravou (3 ország, 166 versenyző) – diákok, 37 kg: 1. Kovács Ferenc Dániel; 44 kg: 2. Bazsó Marek. Gyerekek, 36 kg; 2. Pollák Adrián; 59 kg: 3. Nagy Nico Kristóf. Lányok, 29 kg: 2. Hegedűs Réka; 35 kg: 2. Pollák Anna; 52 kg: 2. Sebők Laura (mind Dunaszerdahely). 3. Nemzetközi [...]

2017-11-30T10:52:34+00:00 2017.06.14.|Kategória: Egyéb, Krónika, 2017|

2017 május

1. 15. Vihorlat alatti félmaraton, Nagymihály (174 résztvevő): 31. (D kategória 1.) Papp Zoltán (Nagykapos). 1. 5. Öt És Fél Kilométeres Futás, Ivanka pri Dunaji – férfiak: 2. Dömény János (Bratislavamarathon team) 18:16. 4–10. 7. Hatnapos Ultramaratoni Futás Világkupa-viadal, Balatonfüred – M65, 24 órás futás: Bögi Sándor (dunaszerdahelyi) 156,541 km; 48 órás futás: Bögi Sándor 250,715 [...]

2017-09-22T09:57:51+00:00 2017.05.09.|Kategória: Krónika, 2017|