///2014 szeptember

2014 szeptember

3. Atlétikai felmérő verseny, Pozsony, női távolugrás: 1. Medgyes Renáta (Dukla Banská Bystrica) 649 cm.

3. Férfikézilabda extraliga, 2. forduló, előrejátszott mérkőzés: Sporta Hlohovec–Štart Nové Zámky 31:22 (Sporta: Ivanov Sándor 1/1; Štart: Pogány Dávid 2, Veréb Iván 1, Lukács Viktor 6).

4–7. 40. Kassai Rali – 3-as osztály: 2. Csente Márió, Petr Těšinský (Subaru Komárno Rally Team, Subaru WRX Sti N15).

6. XII. Kúr Géza Emlékverseny nemzetközi kötöttfogású birkózótorna (9 ország, 22 klub, 176 birkózó), Komárom, kezdők C (2008-as születésűek) – 19 kg: 1. Balázs Adrián; 21 kg: 1. Forgáč Patrik (mindketten komáromi Spartacus). Kezdők B (2006–2007-es születésűek) – 22 kg: 1. Igrényi Viktória (marcelházai), 2. Édes Máté (madari), 3. Gromer Maxim; 24 kg: 3. Csoma Koppány; 26 kg: 2. Gergő Csongor, 3. Csoma Sándor (mind komáromi Spartacus); 28 kg: 1. Remes Krisztián (madari); 32 kg: 3. Bódis Mátyás (naszvadi); 34 kg: 1. Sáfrány Mátyás (somorjai); 36 kg: 1. Hompora Gábor (gútai), 2. Szi Mátyás (komáromi Spartacus); 38 kg: 1. Gabriel Dávid (madari). Kezdők C (2004–2005-ös születésűek) – 29 kg: 3. Nagy András; 31 kg: 1. Socha Benjamin (mindkettő komáromi Spartacus); 50 kg: 2. Szerencsés Gergő (dunaszerdahelyi). Fiatalabb diákok (2001–2003-as születésűek) – 29 kg: 3. Nagy Nikolasz; 31 kg: 3. Horváth Alex (mindkettő komáromi Spartacus); 33 kg: 1. Darvas Patrik (dunaszerdahelyi), 2. Sluka Ádám (madari); 37 kg: 3. Csicsai Attila; 40 kg: 1. Mezej József (bősiek), 2. Kürthy Adrián, 3. Kürthy Márió (gútaiak); 44. kg: 1. Csicsó Adrián, 2. Kajtár Sándor (madariak), 3. Lakatos Lucián (gútai); 48 kg: 2. Megály Zoltán (marcelházai)3. Szeif Lukáš (bősi); 52 kg: 2. ifj.Oláh Olivér (somorjai), 3. Hegedűs Viktor (marcelházai); 62 kg: 1. Kovács Nikolasz (madari), 3. Gergő Kristóf (komáromi Spartacus); 68 kg: 3. Tóth Gergely (madari); 73 kg: 3. Nagy Kevin (komáromi Spartacus). Idősebb diákok (1999–2000-es születésűek) – 38 kg: 2. Ágh Attila (bősi), 3. Sebők Károly; 42 kg: 2. Nagy Balázs; 53 kg: 2. Hulman Nikolasz (mind komáromi Spartacus), 3. Brand Alex (madari); 59 kg: 2. Holocsi Bence (somorjai), 3. Molnár Péter (naszvadi) és Csicsó Kevin (madari); 66 kg: 3 Konyári Dániel. Kadettok – 50 kg: 1. Nagy Arnold. Juniorok – 84 kg: 1. Bári Patrik (mind komáromi Spartacus), 2. Sipka Norbert (naszvadi). Csapatverseny: 1. Spartacus Komárno 124.

6. 30. férfi és 21. női masters világbajnokság, Koppenhága, 50–54 éves férfiak, 94 kg-os súlycsoport: 2. Patasi Oszkár (nagymegyeri) 242 kg (104+138).

6. I. nyíltvízi hosszútávú uszonyosúszó-bajnokság, Pozsony, férfiak, 3 km: 1. Bukor Ádám (KŠP Tritón Šaľa) 34:31,98.

6. Avita Beauty and Fitness Cup nemzetközi naturális fitneszverseny, Prága – fitnesz bikini: 2. Bodó Anikó (Arena Realax Team Dunajská Streda).

6. Férfikézilabda extraliga, 2. forduló: Šaľa–Modra 24:16 (Šaľa: Szapu Viktor 1, Szűcs Tamás 2).

7. Gúta Nagydíja, szabadfogású nemzetközi birkózótorna (5 ország, 10 csapat, 48 versenyző), kezdők I. (2006–2008-as születésűek) – 30 kg: 1. Remes Krisztián (madari), 2. Fodor Bálint (bősi), 3. Tóth Dávid (naszvadi); 37 kg: 2. Daniel Gábor (madari), 3. Hompora Gábor (gútai). Kezdők II. (2004–2005-ös születésűek) – 27 kg: 1. Galbavý Albin (marcelházai), 2. Remes Norbert (madari); 37 kg: 1. Lakatos Imre (komáromi Spartacus), 2. Tóth Róbert (gútai); 45 kg: 1. Domin Barnabás (marcelházai), 3. Misecka Marcell; 65 kg: 3. Balkó Áron. Fiatalabb diákok (2001–2003-as születésűek) – 35 kg: 3. Marosi Péter; 37 kg: 1. Kürthy Adrián (mind gútai), 3. Csicsai Attila (bősi); 40 kg: 1. Kürthy Márió (gútai), 2. Ágh Attila (bősi), 3. Prezmecký Gyula (komáromi) és Mezej József (bősi); 44 kg: 1. Keszi Bálint (naszvadi), 2. Csicsó Adrián (naszvadi); 52 kg: 1. Szeif Lukáš (bősi), 2. Megály Zoltán, 3. Hegedűs Viktor (marcelháziak) és Mészáros Péter (gútai); 62 kg: 1. Kovács Nikolas (madari), 3. Rigó Kevin (komáromi Spartacus). Csapatverseny: 1. Gúta 49, 2. Madar 29, 3. Bős 25.

9. Férfikézilabda extraliga, 3. forduló, előrehozott mérkőzés: Topoľčany–ŠKP Bratislava 37:22 (ŠKP: Barta Róbert – a kapuban, Fodor Máté 0).

10. Férfikézilabda extraliga, 3. forduló, előrehozott mérkőzések: Modra–Sporta Hlohovec 18:32 (Sporta: Ivanov Sándor 1), Prešov–Šaľa 34:21 (Šaľa: Szapu Viktor 1).

11. Cheb Nagydíja nemzetközi női kézilabdatorna: Fehéroroszország–Szlovákia 31:30 (Szlovákia: Bízik Réka 0).

12. Olimpiai reménységek kajak-kenuversenye (a 15–17 évesek idei legnagyobb versenye a világon), Pöstyén – 1000 m, 15–16 évesek, K2, fiúk: 2. Martin Nemček, Zalka Csaba (szlovákiaiak).

12. Férfikézilabda extraliga, 3. forduló, Štart Nové Zámky–Martin 27:21 (Štart: Pogány Dávid 9 – legeredményesebb).

12. Cheb Nagydíja nemzetközi női kézilabdatorna: Csehország–Szlovákia 28:26 (Szlovákia: Bízik Réka 0).

12–14. Férfitenisz Davis-kupa, a Világcsoportba kerülésért: USA–Szlovákia 5:0 (benne: John Isner–Gombos Norbert 7:6, 6:4, 6:2; Bob Bryan, Mike Bryan–Gombos Norbert, Lukáš Lacko 6:1, 6:2, 6:1; Sam Querret–Gombos Norbert 6:4, 4:6, 6:4).

13. Mini-diákok (2004 és 2006 születésűek) szlovákiai cselgáncstornája (70 induló), Bazin – 2005-ös korosztály, 30 kg: 1. Szabó Margaréta, 34 kg: 3. Gubien Márk. 2006-os születésűek, 30 kg: 1. Tánczos Márton; 38 kg: 1. Decsi Anna (mind gútai).

13. Női tenisztorna, Bol, páros döntő: Barbora Kötelesová, Juhász Vivien (szlovákiaiak, 2.)–Gabriela van de Graaf, Julia Wachaczyk (holland, német, 1.) 2:6, 6:1, 10:7.

13. Olimpiai reménységek kajak-kenuversenye (a 15–17 évesek idei legnagyobb versenye a világon), Pöstyén – 500 m, 15 évesek, K1, fiúk: 3. Zalka Csaba (szlovákiai).

13. Csallóköz Nagydíja kötöttfogású nemzetközi birkózótorna (11 ország, 27 egyesület, 152 versenyző), Dunaszerdahely – kezdők – 30 kg: 2. Socha Benjamin (komáromi Spartacus); 37 kg: 2. Szeiler Mátyás (somorjai), 3. Csicsai Attila; 40 kg: 1. Mezej József (bősiek), 3. Tóth Róbert (gútai); 44 kg: 2. Csörgő Áron. Fiatalabb diákok – 37 kg: 2. Ágh Attila (bősiek); 40 kg: 1. Kürthy Adrián, 2. Kürthy Márió, 3. Kürthy Krisztián (gútaiak); 44 kg: 1. Szeif Lukáš (bősi); 48 kg: 1. Megály Zoltán (marcelházai), 3. Csicsó Adrián (madari) és Lakatos Lucián (gútai); 52 kg: 2. Hegedűs Viktor (marcelházai), 3. ifj.Oláh Olivér (somorjai); 53 kg: 2. Hulman Nikolasz (komáromi Spartacus), 3. Csöllei Márton András (bősi); 59 kg: 2. Holocsi Bence (somorjai), 3. Molnár Péter (naszvadi). Kadettok – 54 kg: 1. Szelle Gábor (bősi), 3. Borka Kevin (naszvadi); 85 kg: 2. Papp Lajos (madari). Lányok – 53 kg: 2. Ágh Erika (bősi). Juniorok –74 kg: 1. Horváth Denisz (bősi), 2. Bári Patrik (komáromi Spartacus), 3. Sipka Norbert (naszvadi); 96 kg: 1. Érsek Róbert (naszvadi), 2. Csibri János. Lányok – 2. Kyparissi Vasiliki. Felnőttek – 59 kg: 1. Kovács Attila (bősiek). Csapatverseny: 1. Bős 83.

13. Labdarúgó Fortuna Liga, 9. forduló: Žilina–Slovan Bratislava 3:0 (Slovan: Mészáros Károly – a 83. perctől), Zlaté Moravce–DAC 1:1 (DAC: Saláta Kornél + 1 gól, Szabó Ottó, Straka Gábor).

13. Cheb Nagydíja nemzetközi női kézilabdatorna: Szlovákia–Lengyelország 21:28 (Szlovákia: Bízik Réka 5).

13. 6. Éjszakai Futás, Pozsony (10 km, 3427 induló), férfiak: 1. Magyar Imre (BMSC Bratislava) 32:39.

14. Pozsonyi kerületi bajnokság, Bazin, serdülők, 1998-ban születésűek, 57 kg: 1. Decsi Dóra. 2000-es születésűek, 48 kg: 1. Szabó Veronika; 73 kg: 2. Szépe Zsolt (mind gútai).

14. III. Zágráb Kupa nemzetközi karateverseny – kumite, 46 kg: 3. Bagita Dániel; +70 kg: 2. Jóba Attila; kata: 3. Nagy Viktor és Bagita Dániel (mind szlovákiai, a gútai Taiyó versenyzői).

14. Lengyel focibajnokság, 8. forduló: Górnik Zabrze–Gliwice 1:2 (Gliwice: Horváth Csaba).

14. Westdragrace gyorsulási kupa 2014, A1 autó, hat futamból álló magyar bajnokság (záróverseny Hajdúszoboszló): 1. Koczkás Attila (szenci) 1440 pont. Előtte 2013-ban is megnyerte ezt a kategóriát, 2012-ben második volt az A1 autók között a szlovák bajnokságon.

15. Olimpiai reménységek kajak-kenuversenye (a 15–17 évesek idei legnagyobb versenye a világon), Pöstyén – 200 m, 15 évesek, K1, fiúk: 3. Zalka Csaba (szlovákiai).

15. Országos atlétikai csapatbajnokság, Nagyszombat – férfi 800 m: 2. Timoranský Tamás (Slávia UK Bratislava) 1:53,48; női 3000 m akadály: 3. Bakó Barbara (ŠK ŠOG Nitra) 13:22,32.

16. Labdarúgó Fortuna Liga, 10. forduló: Podbrezová–DAC 3:0 (DAC: Saláta Kornél, Szabó Ottó, Straka Gábor).

17. Férfikézilabda extraliga, 4. forduló: Sporta Hlohovec–Martin 48:23 (Sporta: Ivanov Sándor 4), Košice–Štart Nové Zámky 31:31 (Štart: Gyurics Béla 5, Vadkerti László 0, Veréb Iván 0, Lukács Viktor 0), ŠKP Bratislava–Pov. Bystrica 26:27 (ŠKP: Barta Róbert – a kapuban, Fodor Máté 0), Šaľa–Topoĺčany 20:30 (Šaľa– Szapu Viktor 1, Szűcs Tamás 0).

18. Labdarúgó Európa Liga, I csoport, 1. forduló: Young Boys Bern–Slovan Bratislava 5:0 (Slovan: Hudák Dávid, Mészáros Károly – a 71. percig).

19. Férfikézilabda extraliga, 5. forduló, előrehozott mérkőzések: Považská Bystrica–Šaľa 25:24 (Šaľa: Szapu Viktor 2, Szűcs Tamás 1), Štart Nové Zámky–ŠKP Bratislava 29:29 (Štart: Gyurics Béla 0, Pogány Dávid 6, Vadkerti László 0, Veréb Iván 1, Lukács Viktor 0; ŠKP: Fodor Máté 0).

20. Kajak-kenu Hargaš-emlékverseny, Pozsony – férfiak, C1, 6000 m: 2. Fehér Ferencz (KCK Šamorín) 29:56,280. Juniorok, K1, 6000 m: 2. Linka Tibor (ŠKP Bratislava) 26:32,880.

20. 22. Polgármester Kupa és 2. Szlovák Kupa nemzetközi sporttáncverseny, Léva – kategóriagyőztesek, SP LAT (39): Tanka Tamás, Fekete Dominika (Uni-Dance Bratislava); JUN II C STT (17): Korpás Gábor, Vanessa Murajdová (Junilev Levice).

20. XXXIII. Jozef Svitač Emlékverseny szabadfogású utánpótlás birkózótorna, Nitra (4 ország, 124 versenyző), szabadfogás, fiatalabb diákok – 52 kg: 3. Brožek Dániel. Idősebb diákok – 59 kg: 1. Hakszer Balázs (dunaszerdahelyiek). Juniorok – 96 kg: 2. Csibri János (bősi). Lányok, kadettok – 52 kg: 3. Ágh Erika (bősi); 59 kg: 2. Juhász Mária (dunaszerdahelyi). Juniorok – 59 kg: 1. Kyparissi Vassiliki (bősi).

20. František Červín Emlékverseny nemzetközi kötöttfogású utánpótlástorna, Havlíčkův Brod (4 ország, 244 versenyző), kezdők – 34 kg: 1. Szeiler Mátyás (somorjai); 37 kg: 3. Csicsai Attila (bősi); 42 kg: 2. Bartalos Marek (somorjai); 40 kg: 1. Mezej József; 46 kg: 1. Csörgő Áron. Fiatalabb diákok – 40 kg: 1. Ágh Attila; 46 kg: 3. Szeif Lukáš (mind bősi). Idősebb diákok – 59 kg: 1. Holocsi Bence, 3. Liptai Tamás (somorjaiak).

20. 42. nemzetközi utánpótlás birkózótorna (6 ország, 240 versenyző), Privigye – diákok, 24 kg: 2. Czajlik Angyal Kende; 28 kg: 2. Kovács Ferenc Dániel; 33 kg: 2. Gaál András; 44 kg: 1. ifj. Szerencsés László. Serdülők, 47 kg: 3. Farkas Krisztián. Lányok, 48 kg: 2. Bacsfai Réka; 60 kg: 3. Juhász Marika (mind dunaszerdahelyi). Csapat, fiúk: 4. Dunaszerdahely, lányok: 2. Dunaszerdahely, összetett: 2. Dunaszerdahely.

20. Szlovákia legerősebb embere 2014, Dunaszerdahely – 1. Puzsér Péter 42, 2. Nagy Dávid 35,5, 3. Piros Ferenc 34, 4. Hegedűs Roland 24, 5. Haver Imre 22,5, 6. Fehér Mátyás 20, 7. Berecz Frigyes 13,5, 8. Gáspár Lajos 9, 9. Bernáth Tamás 7,5. A versenyszámok legjobbjai – farönkemelés (145 kg 1 perc alatt): 1. Piros Ferenc 7x, 2. Puzsér Péter 6x, 3. Haver Imre és Nagy Dávid 2x; óriásabroncs-forgatás (520 kg, 3x): 1. Puzsér Péter 11,72 mp, 2. Nagy Dávid 12,56 mp, 3. Hegedűs Roland 15,03 mp; kombinált szám (150 kg-os vassúly és 2x150 kg-os koffer 12 méteres távolságra): 1. Nagy Dávid 13,12 mp, 2. Puzsér Péter 13,47 mp, 3. Berecz Frigyes 16,06 mp; Kógolyóátrakás (180 kilós golyók akadályon való átrakása 1 perc alatt): 1. Puzsér Péter, Piros Ferenc 4x, 3. Nagy Dávid 3x; személyautó-emelés (320 kg): 1. Puzsér Ferenc 13x, 2. Piros Ferenc 10x, 3. Haver Imre 9x.

20. Nemzetközi kyokushin karateverseny, Cegléd (5 ország indított versenyző): 3. Hupian Krisztina (Seishin Karate Klub).

20. Labdarúgó Fortuna Liga, 11. forduló: DAC–Slovan 1:1 (DAC: Szabó Ottó + 1 gól, 11-esből, Straka Gábor – 69. percig, Horváth Béla – a 69. perctől).

20. Férfikézilabda extraliga, 5. forduló, előrehozott mérkőzések: Prešov–Sporta Hlohovec 38:23 (Sporta: Ivanov Sándor 1).

20. Női kézilabda WHIL, 1. forduló: Šaľa–Olomouc 23:21 (Šaľa: Bízik Réka 4).

20. Férfiröplabda extraliga, 1. forduló: VKP Komárno–Humenné 3:1 (VKP Spartak: Németh Zsolt 0).

20. Labdarúgó NB I, 8. forduló: Pécs–Paks 1:1 (Paks: Molnár Péter – a kapuban), Puskás Akadémia–Pápa 3:0 (Puskás Akadémia: Harsányi Zoltán – az 57. perctől).

20. Lengyel focibajnokság, 9. forduló: Gliwice–Cracovia Kraków 4:2 (Gliwice: Horváth Csaba).

20. Osztrák focibajnokság, 9. forduló: Rapid Wien–Wolfsberg 3:0 (Rapid: Novota János – a kapuban).

21. Férfiröplabda extraliga, 2. forduló: Trenčín–VKP Komárno 1:3 (VKP Spartak: Ferencz Dávid 0).

25. Női röplabda extraliga, 10. forduló, előrehozott mérkőzés: COP Nitra–Slávia EU Bratislava 0:3 (Slávia EU: Szabó Szandra 2).

26. Férfi-asztalitenisz extraliga, 1. forduló: SK Vydrany–Metalfin Galanta 6:1 (Vydrany: Gajdoschík Adrián 1).

26. Férfikézilabda extraliga, 6. forduló, előrehozott mérkőzés: ŠKP Bratislava–Martin 35:22 (ŠKP: Fodor Máté 0).

27. III. Vásárút–Felsővámos–Csallóközkürt utcai futóverseny – 10 km (77 induló): 1. Kiss László (illésházai) 36:46, 2. Vörös Róbert 37:22. 3 km (46 induló): 1. Straka Gábor (a DAC labdarúgója) 11:08, 2. Nagy Péter (vízkeleti) 11:19, 3. Ritter Lajos (Csallóközi Maraton Klub) 11:39.

27. III. Atomhajó Kupa nemzetközi szabadfogású birkózótorna, Budapest (3 ország, 320 versenyző), diákok – 29 kg: 3. Nagy Nikolasz (komáromi Spartacus); 32 kg: 3. Gaál András (dunaszerdahelyi) és Dolník Krisztián (komáromi Spartacus); 50 kg: 2. Brožek Dániel (dunaszerdahelyi); 100 kg: 3. Szeifert Ramón (komáromi Spartacus). Lányok – 49 kg: 2. Bacsfai Réka (dunaszerdahelyi).

27. VIII. Ladislav Mlynek Emlékverseny nemzetközi szabadfogású birkózótorna, Trencsén, kezdők A (2001–2002-es születésűek) – 37 kg: 1. Szeiler Mátyás. B kategória (2004–2005-ös születésűek) – 44 kg: 1. Bartalos Marek. Idősebb diákok – 59 kg: 2. Liptai Tamás, 3. Holocsi Bence (mind somorjai Gladiátor). Diákok (1999–2000), 54 kg: 3. Hulman Nikolas (komáromi Spartacus).

27. Klauz László Emlékgála nemzetközi szabadfogású birkózótorna, Győr (3 ország, 176 versenyző), a dél-szlovákiai klubok dobogós helyezettjei, diákok – gyermek II. (2007–2009-es születésűek) – 21 kg: 3. Forgáč Patrik; 27 kg: 2. Gergő Csongor (komáromi Spartacus). Gyermek I. (2005–2006-os születésűek) – 28 kg: 3. Hompora Gábor (gútai); +46 kg: 3. Nagy Dávid (komáromi Spartacus) és Misecka Marcell (gútai). Diák II. (2003–2004-es születésűek) – 38 kg: 3. Lakatoš Imre; 63 kg: 3. Martinček Szilárd (komáromi Spartacus). Diák I. (2001–2002-es születésűek) – 42 kg: 1. Kürthy Márió, 2. Kürthy Adrián, 3. Kürthy Krisztián; 46 kg: 1. Lakatos Lucián (gútaiak); 63 kg: 3. Gergő Kristóf; 76 kg: 3. Nagy Kevin (komáromi Spartacus). Lányok – 42 kg: 1. Tóth Krisztina (gútai).

27. IX. Almásfüzitő Kupa (2 ország, 130 induló) – a Seishin Karate Klub dobogósai, 1. helyezettek: Bakos Orsolya Virág, Bakos Tamás Máté, Trenčík Erik (Keszegfalva), Kósa Tamás (Dunaszerdahely), Nagy Róbert (Ekecs); 2. helyezett: Markovics Áron (Keszegfalva).

27. 4. Cedron Futás, Poľný Kesov (164 induló), 9880 méter, férfiak: 1. Magyar Imre (Marathon Sport Club Bratislava) 33:17.

27. Labdarúgó Fortuna Liga, 12. forduló: Podbrezová–Slovan 1:0 (Slovan: Mészáros Károly – a 83. perctől), DAC–Trenčín 3:2 (DAC: Saláta Kornél + 1 gól, Szabó Ottó + 2 gól, egyet 11-esből, Horváth Béla – az 52. percig, vezetőedző: Radványi Miklós).

27. Női kézilabda WHIL, 2. forduló: Olomouc–Zlín 18:23 (Zlín: Tóth Erzsébet 2), Most–Šaľa 31:31 (Šaľa: Bízik Boglárka 1, Bízik Réka 9).

27. Férfikézilabda extraliga, 6. forduló: Šaľa–Štart N. Zámky 31:26 (Šaľa: Szapu Viktor 8, Szűcs Tamás 1; Štart: Gyurics Béla 0, Pogány Dávid 7, Vadkerti László 0, Lukács Viktor 2), Hlohovec–Košice 33:23 (Hlohovec: Ivanov Sándor 4).

27. Férfiröplabda extraliga, 3. forduló: VKP Komárno–Nitra 3:1 (VKP Spartak: Százvai Ádám 0).

27. Női röplabdaextraliga, 1. forduló: Slávia EU Bratislava–COP Nitra 3:0 (Slávia EU: Szabó Szandra 5).

27–28. Országos többpróbabajnokság, Pozsony – tízpróba, juniorok: 1. a peredi Juhos Ákos (ŠK ŠOG Nitra) 5439 pont (100 m: 3. 12,34; távolugrás: 1. 593 cm; súly: 1. 11,38; magasugrás: 2. 175 cm; 400 m: 3. 55,05; 110 m gátfutás: 1. 15,70 mp; diszkoszvetés: 1. 29,47 m; rúdugrás: 1. 355 cm; gerelyhajítás: 1. 33,94 m; 1500 m: 3. 5:18,37 perc).

28. Országos koronglövő bajnokság, Nagyszombat, férfi trap: 1. Varga Erik (SŠŠR MV SR) 115 (selejtező) – elődöntő 13, döntő 14.

28. Osztrák focibajnokság, 10. forduló: Rapid Wien–Red Bull Salzburg 1:2 (Rapid: Novota János – a kapuban).

28. Lengyel focibajnokság, 10. forduló: Kielce–Gliwice 1:0 (Gliwice: Horváth Csaba).

28. Labdarúgó NB I, 9. forduló: Paks–Debrecen 2:1 (Paks: Molnár Péter – a kapuban).

28–október 5. XXVI. elöltöltős fegyverek világbajnoksága, Las Gabias – csappantyús puska 100 m fekvő (53 induló): 6. Hagyó István; kanócos puska 50 m álló (35): 6. Zsapka Károly (szlovákiaiak).

30. Férfi asztalitenisz szuperliga, A csoport, 2. forduló: SK Vydrany–Magyarország (U21) 6:1 (Vydrany: Gajdoschík Adrián 1).

2017-03-18T15:25:00+00:00 2014.09.30.|Categories: Krónika, 2014|